Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi idő kezd a lepêny...

Mennyi idő kezd a lepêny öregedni?

Figyelt kérdés

32 hetes uh-n még 0 fokban volt érve a lepényem (aminek örülök)!

De!

Innentöl kezdve napról napra öregszik vagy hetekről hetekre?

Az első gyermekemnél alig volt megérve a lepényem.

Lehet hogy 2. terhességemnél is csak 1 fokban érik meg?


2016. febr. 3. 14:24
 1/5 A kérdező kommentje:

Kimaradt a kérdésből az ALATT szó!

Bocsika

2016. febr. 3. 14:26
 2/5 anonim ***** válasza:

alkati kérdés (genetika és dohányzás függvénye), nekem a 28 hetesen már 2-es fokban volt érett, de azóta is csak annyiban.


sem az üteme, sem az öregedése nem szabályszerű.


34hkm

2016. febr. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Változó. Egy barátnőmnek 3 fokban volt érett a 38, hetes uhangon. 39 hetesen megszült, a másik 2 hete szült 40 hetes elmúlt és neki 1 fokú volt a lepény, de épphogy! terhesség alatt mindvégig éretlen volt. ( 0 fok) nekem 2 fokú a lepényem 40 hetes vagyok épp. 32 hetesen 1 fokú volt még.
2016. febr. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is nagyon egyéni kérdés. Nekem mindkettőnél 1 fokú volt még szülés előtt 1 nappal :)
2016. febr. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Terhessége vàlogatja,kisfiammal szülés napjàn lett első fokban érett,úgy tépték le, rettenetesen fàjt. Most a lànyommal II.fokban érett volt 30 hetesen.


Arra gondoltam,hogy a kàlcium miatt lehet talàn most érettebb,mert azt szedek nagyobb adagot a fogaim meg az ìnyem miatt. A fiammal meg nem kellett.

2016. febr. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!