Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Január 28án jött meg a menstru...

Január 28án jött meg a menstruációm. Ovulációm elvileg február 12-én kell, hogy legyen. Ha kislány babát szeretnénk akkor aznap már ne legyünk együtt a párommal?

Figyelt kérdés

A menstruációm általában pontos, max. 1-2 nap késés szokott lenni.

A ciklusaim általában 30 naposak.

Ha beleszámolom azt 1-2 nap késést akkor viszont lehet csak 13-án vagy 14-én lesz az ovuláció.

Elsősorban kislány babát szeretnénk és úgy hallottam akkor ovuláció előtti napokban érdemes együtt lenni.

Csak így mivel nem tudom tolódik-e, nem tudom melyik napon hagyjuk abba.


2016. febr. 4. 08:39
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]


Probald ki ezt a kalkulatort, itt az is irja, hogy melyik nap eselyes lany, fiu.

De elvileg az ovulaciot megelozo ket nap a fiuknak kedvez, elotte van nagyobb esely a lanyra, de akkor meg meg nem tul termekeny az ember, tehat arra is nagy esely van, hogy olyan korai egyuttletbol vegul semmi sem lesz.

Mi is gondolkodunk rajta, hogy kiprobaljuk, de en hasznalok ovulacios tesztet mar egy par honapja, most is fogok es ugy tervezem, hogy amig pozitiv nem lesz, addig egyutt leszunk. Tehat kozvetlenul az ovu elotti napot hagyjuk ki, elvilg. Aztan gyakorlatban lehet, hogy nem igy lesz, mert ugyan mar ket fiam van, de nem bannam, ha lenne meg egy. :)



Igy leiras alapjan azert eleg nagy szoras lehet az ovulaciod idopontjara vonatkozoan, lehet, hogy neked sem lenne rossz ovutesztet hasznalni, ha ezt a modszert komolyan akarjatok kiprobalni.

2016. febr. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mi is ez alapján próbáltunk menni. Várható ovu előtt 3 nappal voltunk együtt. Nem használtam tesztet. Inkább lány babát akartunk hát nem jött be mert kukac van a pocakban. Lehet próbálkozni de nem mindig jön be. :-)
2016. febr. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!