Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Genetikai uh, Istenhegyi klinika?

Genetikai uh, Istenhegyi klinika?

Figyelt kérdés
Aki már volt az Istenhegyi klinikán 12-18 hetes uh-n, azoktól kérdezném, hogy a honlapon leírt bejelentkezési időt mennyire kell tartani, csak hogy nehogy lemaradjak az uh-ról. Azt írják 3 héttel előre kell időpontot kérni. Tehát 15 hetesen kérjek időpontot a 18 hetes uh-ra? És lehet választani hogy ki végezze a vizsgálatot vagy aki épp ott lesz az végzi?
2016. febr. 6. 14:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet választani. Telefonon kértem időpontot. Nekem nem volt 3 hét. A 12 heti uhn egyeztettunk a 18 hetire idopontot a helyszínen
2016. febr. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Én is ott voltam. Én tartottam a 3 hetet, mert a Hajdú Krisztinához szerettem volna mindenképp kerülni, aki nagyon tele van általában. Természetesen választhatsz, hogy kihez szeretnél menni. Nagyon rendesek és alaposak.
2016. febr. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Azért írják, hogy 3 héttel előtte, mert akkor tuti tudnak időpontot adni, amikorra szeretnéd. Egyébként nem biztos.

De nyugodtan próbálkozz.

Én ott voltam genetikain, és nagyon megérte.

2016. febr. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a vàlaszokat!akkor inkàbb odatelefonàlok.sokat hallottam Hajdú dr-nőről,hozzà szeretnék kerülni.illetve 2 éve Lintner doki csinàlta a 12-18heti uh-t(profi volt,szuper géppel) de idén sajnos màs jött a magànrendelöbe ahova jàrok és tök rossz volt a gépe alig lehetett làtni valamit. Nagy csalódàs volt 16ezerért ezért inkàbb biztosra mennék a 18 hetesen.
2016. febr. 6. 21:27
 5/8 anonim ***** válasza:

Inkább előbb kérj időpontot!

Hajdú dr.nő leginkább 19-21 hetesen szeret vizsgálni!!!! Én 4x voltam nála!

Minden porcikát megszámol, elmond, magyaráz!

A legjobb az országban!

2016. febr. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én 4 héttel előtte bejelentkeztem,szintén Dr. Hajdú Krisztinához. Amikor odaértünk a recepción pont hallottam,hogy vki utolsó pillanatban kért volna időpontot és mondták neki,hogy már tele vannak... szóval érdemes minél hamarabb telefonálni. A vizsgálat pedig szuper volt,a doktornő alapos és kedves,kaptunk 4 db képet és dvd-t ingyen a teljes uh-ról! :-)
2016. febr. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Utolsó előtti vagyok!

Igen-igen, mi is sok képet és pendrive-on megkaptuk a vizsgálatot. Egy 4D-s képet is nyomtatott, mert átváltott egy rövid időre :)

2016. febr. 8. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a vàlaszokat. Akkor 15 hetesen bejelentkezem biztos ami biztos ìgy ha esetleg 3 helyett 4 hèt lenne a vàrakozàsi idő akkor sem futok ki az időből. ☺
2016. febr. 8. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!