Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor Félidős lett a babóm,...

Mikor Félidős lett a babóm, azóta kis piros pöttyök jelentek meg az arcomon. Kétoldalt, egészen a szemem alatt is és az államon. Néha viszket, zsírosnak érzem a bőröm, de közben meg száraz. Ez a hormonoktól van?

Figyelt kérdés
Nem kiütés.
2010. márc. 29. 22:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Sztem ekcéma.Én 14 éves korom óta szenvedek tőle,a terh alatt volt a legrosszabb.Nekem a Hydrocortison kenőcs szokta eltüntetni,de ezt arcra nem ajánlják.Érdemes lenne elmenned bőrgyógyászhoz.
2010. márc. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia!nekem is van olyan..de az nem ekcéma és remélem majd elmúlik...ha melegem van vagy fázom akkor jobban látszik!kicsit vicces:D mindíg mindenki kérdezi hogy mi az?!de csak annyit szoktam mondani hogy kisfiamtól kaptam:D
2010. márc. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szia utolsó válaszoló!Akkor Te is babát vársz és a hormonoktól van?
2010. márc. 30. 14:18
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen most vagyok 34hetes!szerintem tuti a hormonok játéka ezis!Mint sok más dolog amit egy terhes nő produkál:) remélem majd azért elmúlik:D te hány hetes vagy?
2010. márc. 31. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
22 hetes vagyok. Remélem elmúlik, mert néha katasztrofálisan nézek ki. :( Köszi
2010. ápr. 1. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!