Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az orvos megtiltotta az...

Az orvos megtiltotta az együttlétet. Hogyan viselhető ez el? Hogyan éli túl a kapcsolat?

Figyelt kérdés

Sajnos eltiltott minket az orvos. A végéig (4 hónapos vagyok)

Hogyan lehet ezt elviselni? Persze hogy a babám a fontos, de attól még rossz ez az érzés.

Hogyan éli túl ezt egy kapcsolat? Azóta rettegek hogy megcsal a párom. Tudom, hogy ha megcsal akkor nem is szeretett igazán, stb stb...de nagyon idegesít és hiányzik is az együttlét.

Félek teljesen eltávolodunk, így is nagyon sokat dolgozik a párom, alig van itthon és akkor még ez is. Kikészülök teljesen...


2016. febr. 10. 20:55
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
79%

Ha csak a szex tartotta össze eddig a kapcsolatotokat, akkor valóban aggódhatsz.

Ha nem, akkor nincs miért. Sokat beszélgetni, összebújva tervezgetni... lehet szex nélkül is.

2016. febr. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
82%
Simán ki lehet bírni
2016. febr. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
81%

oralis szex??? mi sem.csinaltuk, mert feltettuk a babat... még sem csaltuk.meg egymast...10 ev egyutteles 3 ev hazassag utan mar tudjuk mit varunk egymastol es nem kerdes hogy joban rosszban kitartunk.egymas mellett...a szexnek meg halisten ehhez van még jo par modja a behatolason tul...

ha mar elotte is volt bizalmatlansag kicsapongas akkor nyilvan.aggodhasz

2016. febr. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
75%
Ahogy egyes írta. Amúgy az orvos gondolom a behatolást tiltotta meg, nem mindenféle szexuális érintkezést. Légy kreatív!
2016. febr. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
66%
Bocsánat, de kezed+szád azért még működőképes. Hajrá!
2016. febr. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
85%

Nemcsak a 9 hónap alatt, de a rákövetkező három hónapig még nem szexeltünk. A szülést követő három hónap amiatt, mert hullafáradt voltam.


Megértette. Ilyen pasinak érdemes szülni.

2016. febr. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 gnoomage ***** válasza:
46%

Wáó, mennyire két félre húz a komment szekció:D


Amúgy mindkettőnek igaza van egyszerre... Csak ez tartotta össze? Nem éri meg... Tenni akarsz ellen valamit? Ott kezed, szád....

2016. febr. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
65%

Ha ezt nem bírja ki a kapcsolat, akkor az nagy baj. Hol van még az igazi probléma ehhez képest...


Én is le vagyok tiltva, ez van. A Párom pedig eléggé szereti, de megérti és megoldjuk azért valahogy.

2016. febr. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
68%
azért mást is lehet csinálni.. a többiek írták az orált, akkor kézimunka, segédeszközök...
2016. febr. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
65%

Nem csak behatolással lehet szexelni ha érted mire gondolok! Amúgy meg jól megírták az elöttem lévők! Ezen felül lehet összebújni,kacérkodni stb. Csináljatok több szabadtéri progit. Ne üljetek kukán otthon.

Ha a kapcsi erős kibírja. Fontos a szex aki az ellenkezőjét állítja hazudik,de ebben az esetben azért kibirható. Nem egy életre kell lemondani róla. Ha meg megcsal ezért akkor meg már rég (terhességed elöt) megette a fene az egészet,nemdebár?!

2016. febr. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!