Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nekem 'jogom' lenne tudni...

Nekem 'jogom' lenne tudni valamit az orvosomrol?

Figyelt kérdés

Nekem kene/szabadna tudnom valamit a pszichologusomrol?

A nevet tudom , de itt ki is fulladt a tortenet ..Korat se tudom..

Jo persze nem olyanokra gondolok ,hogy hazas vagy van e baratnoje stb.. Hanem ilyen alap dolgok?! hiszen nekem biznom kell benne nem? De ha nem tudok rola semmit nem tudok 100%ban megbizni benne..

Egyebkent ,ha mondjuk jegyes lenne akkor munkaban hordhatna a gyurut? Vagy hogy megy ez?

Elore is koszi,szep napot!



2015. máj. 17. 14:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Az o biztonsaga erdekeben jobb ha nem tudnak rola a paciensek semmit, mert ki tudja milyen elmebeteg vagy es kepes lennel a felesegenek hazudni hogy megcsalta veled.
2015. máj. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Semmi közöd a magánéletéhez.
2015. máj. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 FüligJimmy88 ***** válasza:
Orvosi titoktartás kötelezi, tehát ha kikotyog rólad valamit és ez kiderül, annyi a praxisának. Azt meg nem fogja megreszkírozni.
2015. máj. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

nem hozhat létre kapcsolatot a kezelt betegével,

úgyhogy mondjál le róla!

2015. máj. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A legtöbb, amit tehetsz, hogy rákeresel facebook-on (nem bejelölöd!!), ha szerencséd van, onnan megtudsz pár infót az adatvédelmi beállításaitól függően.
2015. máj. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

En nem raszallni akarok...

Csak szerintem ,hogy enis bizzak benne legalabb olyan alapokat elmondhatna/kerdezhetnek amibol nem lesz baj.. kedvenc szin/zene stb..

kerestem Fb-n de vagy nincs neki (huszon eves)

vagy valami 'all' neve van , hogy a betegek ne talaljak meg ..

koszonom amugy a valaszokat:)

2015. máj. 19. 20:18
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem természetesen van jogod ehhez. Nekem az egyik volt pszichológusom pl. ismerősöm facebookon, tudom is, hogy most éppen külföldön van. Bátran kérdezhetsz tőle, ő is ugyanolyan ember, mint te. :)
2015. jún. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
azota sajnos elment mashova dolgozni..:( a mostani orvosom meg nem erdekel..:/
2015. júl. 7. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!