Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi jò hüvelyviszketésre...

Mi jò hüvelyviszketésre várandòsan?

Figyelt kérdés

Antibiotikumot szedtem majd elkezdtem viszketni..nem vèszes ès csak kìvülről viszket,de már 3 napja. Mi lehet ez? Van rá valami,ami enyhìti?

17 hkm


2016. febr. 11. 13:44
 1/7 anonim ***** válasza:

Antibiotikum mellé kellett volna szedni probiotikumfélét is, vagy joghurtot enni. valószínűleg gomba, nekem azon a Borax kenőcs segít mindig (férjedet is kenni kell vele, amikor tüneted van), nekem a Canesten nem válik be.


35hkm

2016. febr. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
3 betű, de ide nem írhatom le, mert kiszűri az oldal!
2016. febr. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Menj el a nődokihoz. Nekem írt fel hüvelykrémet, páromnak pedig sima krémet.
2016. febr. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem a nőgyógyász írt fel anno valamit, sajnos nem emlékszem a nevére...
2016. febr. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
menj el a nogyogyászhoz. nálunk is a férjem is kapott krémet meg én is. (antibiotikum után, ha szedek probiotikumot, hanem..mindig kijon)
2016. febr. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hüvelyi fertőzésed alakult ki kérdező, fordulj orvoshoz és kérj mindenképpen kezelést a párod részére is!

Amúgy a probiotikum a gyomrot védi antibiotikum kúra alatt, a hüvely védelmében, hogy ne alakuljon ki fertőzés, arra külön hüvelyflóra helyreállító készítményt kell alkalmazni a hüvelyben. És azzal meg lehet előzni.

2016. febr. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nézd én úgy vagyok vele nem terhesen bemegyek a patikába és veszek canesten combit ha úgy érzem kell, viszont kismamaként mindig orvoshoz mentem.
2016. febr. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!