Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki mit használ várandòssá...

Ki mit használ várandòsság alatt a pollenallergiára?

Figyelt kérdés
Borzasztóan allergiás vagyok mindenre ami virágzik. Az orvos szerint csak calcium pezsgő tablettát szabad használni rá. Van más is akinek ilyen problèmája van? Ti mit használtok,hogy elviselhetőbb legyen?
2014. ápr. 25. 10:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Mar kijott az allergiad? Mert terhesseg alatt nem nagyon szokott, ilyenkor nem vedekezik ugy a szervezet a baba miatt(mert azt is idegen testnek erzekeli). Nekem nem jott ki az allergiam pedig van es gyogyszert is szedek ra, de terhesseg alatt semmi nem volt (marc-dec-ig voltam terhes).
2014. ápr. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az előző terhességek alatt nekem sem jött ki,és egyszer sem volt semmi bajom. Azt sem tudtam,hogy milyenek a terhességi rosszullètek stb. Ezzel a babámmal minden kijön rajtam ès ez nekem nagyon ùjj. Most ahogy virágzik a repce,gesztenye fa,nyár fa stb. reggelente tüsszögök,folyik az orrom ès ráadásul egèsznap viszket is.
2014. ápr. 25. 10:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Hat az nem jo:-( esetleg gyogyszertarban kerdezd, h van-e vmi orrspray. Gyogyszert sajna nem lehet:-(
2014. ápr. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ma voltam orvosnál ès ő csak a kálcium pezsgő tablettát javasolta,de azèrt rákèrdezek a gyògyszerèszre.
2014. ápr. 25. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!