Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Angel sounds magzati szívhang...

Veszelszkiandi kérdése:

Angel sounds magzati szívhang hallgató ártalmas a babára nézve? Milyen gyakran lehet használni? Van hogy naponta hallgatom ez árthat?

Figyelt kérdés

2016. jan. 5. 12:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Lányunknál naponta ráhallgattam a 14. héttől a 20. hétig kb, míg rendszeresen nem mocorgott. Nem lett baja, de csak pár másodpercre csekkoltam mindig, mert nagyon parás voltam.
2016. jan. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ártani nem árt, de az én babámat roppant mód idegesítette, szó szerint menekült előle, később meg már rugdosta a készüléket ,így mikor már éreztem a magzatmozgásokat abbahagytam a használatát :)

De 11-15. hétig használtam heti 1x, megnyugtatásképp.

2016. jan. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%

Nem ártalmas, az ultrahang is csang hang, egy fizikai rezgés, nem sugárzás. Nekem is van és nem bántam meg. Nem használom gyakran, volt, hogy hetekig nem vettem elő, de volt olyan is lustibb időszakban, hogy egymás utáni napokon. Bizony még így a vége felé elővettem múlt héten, amikor nyugtalanított, hogy pár órája nem érzem annyit mozogni.

Nekem meggyőződésem, hogy ártani nem árt, de azért nem kell vele agyonnyösztetni se a babát. Csak a puszta hallgatózás kedvéért nem veszem elő, csak ha nyugtalanít valami.

37+4 hkm

2016. jan. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat most vagyok 18 hetes első babám és még nem érzem a mozgást ezért használom a szívhang hallgatót csak parázok nehogy ártsak vele ha minden nap is hallgatom nem sokáig ahogy megtaláltam már kapcsolom is ki
2016. jan. 5. 12:57
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is úgy tudom, nem ártalmas. Én heti egyszer hallgattam rá a 14. héttől. Bár már mocorog, azért ha nincs valami aktív napja, ráhallgatok még mindig. Őt is kétségtelenül nagyon zavarja, mindig elmenekül előle, ezért tartom magam a heti egyhez, nem akarom naponta macerálni vele.
2016. jan. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!