Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Olvastam hogy terhesen nem...

Olvastam hogy terhesen nem olyan jo ötlet a mozi. Tényleg így van?

Figyelt kérdés
Igaz én még csak 8 hetes vagyok de túl aggódós.Kérlek írjatok. Köszönöm
2016. febr. 14. 09:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%
Ezt ugyan hol olvastad? Mire alapozzák? Kiugranak a szörnyek a vászonról?
2016. febr. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%
:) természetesen nem árt a mozi. Elképzelni se tudom mi baj lenne belőle. Az embrió nem is hallja meg semmi. De a hasfal és a magzatvíz annyira tompítja a zajokat, hogy az utolsó trimeszterben sem zavarná természetesen.
2016. febr. 14. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Első jót nevettem. 2. Köszii :)
2016. febr. 14. 09:11
 4/12 anonim ***** válasza:
87%

De miért???:-D

Én egyetlen gondot tudok elképzelni, a végén már nem bírtam volna végigülni egy 3 órás filmet, mert fájt a derekam.

2016. febr. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
47%

:D:D ez nagyon jó!!! én a helyedben posztolnék egy képet ezeknek az ismerőseimnek, ahol camembertes, fahéjas, sáfrányos sonkás szendvicset eszem, egy deci borral, és a moziban ülök (ezek mind olyan dolgok, amiket tiltani szokás, pedig kis mennyiségben semmit se jelentenek).


annyi van, hogy én pl. most ezen a héten voltam utoljára moziban terhességem alatt, mert a magzat a hólyagomon táncol és a hangos zajt nagyon élvezi és aktív, és már értelmetlen moziba mennem. Meg leeszem a mellemet és a hasamat a szósszal:)) Eddig kb. 2 hetente jártunk.


Ha a hangtól félsz későbbiekben (mikor már magzatod van, nem embriód), akkor művészmozit ajánlok, azok halkabbak.


36hkm

2016. febr. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
57%
Utolsó hónapban még moziban ültünk. Simán elmentünk, eszembe sem jutott, hogy nem kéne. A moziban egyetlen dolgot nem ajánlanak terheseknek azt, ahol a székek ráznak, rángatják az embereket, stb. Annak a leírásában egyszer olvastam ilyet. Amúgy szerintem semmit nem okoz a mozi. Ha az MR-t bírta a babám, akkor egy film meg sem kottyan.
2016. febr. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
83%
Én arra tudok gondolni, hogy azért nem jó ötlet mert mikor már a baba esetleg nyomja a húgyhólyagodat és 20 percenként kell majd pisilned. Kellemetlen 20 percenként kijárni a moziból pisilni:) Én az utolsó trimeszterben voltam moziba azt hiszem már annak is a vége fele, elég nagy hasam volt már. De szerencsére végig tudtam ülni a hátam sem fájt.
2016. febr. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
51%

én is hallottam erről, de ez csak az utolsó hónapra igaz.

állítólag a hangos hang miatt megindulhat a szülés.


mikor szültem a szobatáramnak a moziban kezdődtek meg a fájásai, ő ezt mesélte.

2016. febr. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek!!
2016. febr. 14. 10:22
 10/12 anonim ***** válasza:
77%

Mindenkinek beindul egyszer a szülés, hogy most éppen a moziban vagy a metrón, vagy épen ananász evés közben vagy amikor a csillagokat bámulja az véletlen. Persze ilyenkor jönnek a nagy okosságok, hogy az ananásztól meg a mozitól szült meg.


Ezért ananászt se egyél a moziban mert jujj.


Nem mintha bármi összefüggés lenne...de menyi ilyen marhaság van! Istenem.

2016. febr. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!