Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kedden 2015.12. 01. -jén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedden 2015.12. 01. -jén leszek eggyütt a barátnőmmel 7hónapja, és mivel nagyon sok helyen voltunk már eggyütt, arra gondoltam elmehetnénk moziba, igy oda fogom elvinni. Mivel ott még nem voltunk kettesben, csak egyszer ez jó ötlet?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő, az Én korom 18, még Ő csak 16 éves. Most jött ki az "Éhezők viadala" útolsó része, amit mindenképpen moziban szeretnénk megtekinteni elsőre, a gond a következő, eddig minden részét anyucival nézte meg ( moziban ) mivel ez az egy film mindkettőjüknek ( és nekem is ) a kedvencem.. Anyucikája szeretne vele ismét elmenni, viszont ha a barátnőm velem jön el, akkor az Anyja sértődött lesz, ha az Anyjával megy el,akkor én fogom kifejezni nemtetszésem ( mivel én előbb beszóltam, hogy mennyünk,de ő mégis csak az anyja..) ...


A megoldás az lenne ha hároman elmennénk egyszerre?

( az anyuci elején nem birt, mostanság a barátnőm szerint hajtogassa/belátta hogy egy illedelmes/jól nevelt és kulturált gyerek vagyok. ( Az anyja használta ezeket a szavakat.. ) Nagy gáz kerekedhet ebből ha hároman mennénk? Vagy nagyon unalmas lenne nekem?


Mivel a barátnőmet én hivtam, akkor neki és nekem én fizetnék mindent, az anyja meg fizesse magának, ez igy korrekt? ( teljes állása van, kulturált nő személy, nem szakad meg..) ??



2015. nov. 28. 15:49
 1/3 anonim ***** válasza:
áhh felejtsd el,szerintem had menjen ő anyujával,ha eddig is együtt néztêk had nézzék meg ezt is együtt :) annyi más helyre elhívhatod a barátnődet,erőltesd meg magad szerintem kicsit jobban,a mozi különben is nagyon átlagos...meg ha már elmondtad neki nem is meglepetés...ha szereted nem hozod ilyen kellemetlen helyzetbe hogy választania kelljen közted és az édesanyja között
2015. nov. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen, de miért mindig az én számitásaimat kell keresztbe húzni? Engedjen ő is most egy kicsit, mint már irtam rengeteg helyen voltunk már, és a mostanira nem akarok valami nagy durranást, csak szépet és lazát..

Korcsolyázni nem voltunk eggyütt, viszont mindketten tudunk, az szép lenne/szebb?

2015. nov. 28. 16:46
 3/3 anonim ***** válasza:

Na látod,ez egy nagyon jó ötlet! Ez egy sokkal jobb program,mert nem arról szól hogy ültök egymás mellett mint 2 krumpliszsák,hanem együtt szórakoztok,beszélgettek :) Nem kell feleslegesen rossz,kellemetlen szituációt előidézni, és harcbaszállni hogy most ki a jobb te,vagy az anyukája. Te te vagy, ő megb az anyukája,ezt el kell fogadni. Nyilván mindkettőtöket szeret,ne állítsd ilyen lehetetlen választás elé,hogy döntenie kelljen hogy melyikőtökkel megy el. A hármas mozizás meg szerintem nagyon rossz ötlet, kettőtöknek van hónapfordulója,mit keresne ott egy harmadik fél?

No visszatérve a korcsolyázásra: Próbáld meg azt, hogy nem mondod el neki hogy hová mentek,hanem legyen meglepetés, szerintem így sokkal hatásosabb a dolog :) Sok sikert kívánok! Legyetek nagyon boldogok!

2015. nov. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!