Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Teszt kérdés, segítene valaki?

Teszt kérdés, segítene valaki?

Figyelt kérdés

6+2 terhes vagyok az utolsó menstruáció szerint. Volt már egyforma csíkos x-epil tesztem. Ma reggel újra teszteltem és csak egy középerős csíkot kaptam, ami rögtön kijött (tehát halványabb volt mint az előzőek), gondoltam kipróbálok valamit:

Nagyon sokat ittam és nagyon híg vizelettel újra teszteltem és újra egyforma erős csíkokat kaptam. Ez mitől lehet?


2016. febr. 14. 14:26
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Na csajok, a dokim megadta a lehetséges választ telefonon! Ezek a tesztek egy bizonyos hormonszintre vannak kalibrálva. Azt mondta, hogy már annyira magas lehet a HCG szint a szervezetemben, hogy a koncentráltabb vizelettől már csak halványabb tesztcsíkot ad. Ma ismét kipróbáltam a dolgot és a sűrű vizeletből ismét csak középerős csíkomlett, majd 2liter ásványvíz után ismét erős csíkokat kaptam. Tudom, teszt pazarlás, de van itthon egy csomó tesztem és remélem többet nem lesz ilyenre szükségem, mert már a második babát tervezzük (kettőt szeretnénk). Az kislányom az első hónapban sikerült, majd utána is minden terhességem, de az 5. hét körül mindegyik megszakadt, szóval ezért voltam frászban, igazán pénteken fogok megnyugodni, ha minden rendben lesz. Szóval egyenlőre ennyi a történet :)
2016. febr. 15. 11:41
 12/18 anonim ***** válasza:
Minden oké kérdező? :)
2016. febr. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Igen :) Pénteken láttam, dobogott a szíve is :)
2016. febr. 22. 10:14
 14/18 anonim ***** válasza:
Szia kérdező! Hogy vagy? Azóta minden rendben?
2016. márc. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Gratulálok :)
2016. márc. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Minden rendben van azóta is dobog szerencsére a kicsi szíve :)

Már a 11. hétben vagyunk :)

2016. márc. 14. 21:02
 17/18 A kérdező kommentje:
13 hetes terhes vagyok azóta, és ma láttam a babát, akivel minden rendben :)
2016. ápr. 1. 17:56
 18/18 anonim ***** válasza:
Dejó:) vigyázzatok magatokra!
2016. ápr. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!