Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nemvárt napján és utána...

Nemvárt napján és utána milyen volt a pozi tesztetek? Halvány, erős?

Figyelt kérdés

Most vagyok a 16. Dpo-n és halvány a tesztem, ugyan olyan mint tegnap.

Ciklusom 32 napos, a mai a 33. nap.

Látható de még igen halványnak mondanám persze nem kell forgatni fénybe tartani..

Mikor kéne h legalább fele olyan vagy teljesen olyan erős legyen mint a controll csik?



2016. febr. 3. 10:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nekem a 16 dpon látszott egyértelműen. De én nem is teszteltem többet. 14+3hkm
2016. febr. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Tesztelj 2-3 nap múlva.
2016. febr. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nekem 15. dpo-n erős volt. Előtte nem teszteltem.
2016. febr. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
60%

A halvány is ugyanolyan pozitívank számít, mint az erős teszt, semmi értelme újra és újra tesztelni, csak hogy erősebb csíkot kapjunk.

Én egyszer teszteltem, halvány pozitív volt, két hét múlva az orvos megerősítette, természetesen addig és azóta sem jött meg.

2016. febr. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Igen tudom hogy nem szabad ilyen sokat tesztelni.

Dokihoz 2 hét múlva kaptam időpontot.

Csak lanyomnál mensi utáni 2. napon kicsit erősebb tesztem volt, azert bizonytalanodtam el, nehogy gond legyen hogy csak halvány, reméltem mára erősebb lesz, de abbahagyom a tesztelést és 2-3 nap múlva megnézem ujra.

2016. febr. 3. 11:26
 6/14 anonim ***** válasza:

Én most vagyok 28 hetes, nem várt napján ilyen volt a tesztem:

[link]


mindkettő facelle teszt.

3-4 nappal később fogant pedig a kisfiam még mai napig igazoltan ultrahangok alapján :) 30-31 naposak voltak a ciklusaim

2016. febr. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm utolsó!!

Nekem talán egy árnyalattal halványabb de hasonló.

Mensi hasfájás megvan most már kezd a mellem is fajni remélem marad a baba.

Mensi sehol..halisten

2016. febr. 3. 12:02
 8/14 anonim ***** válasza:

Aznap reggel ilyet teszteltem, amikor elvileg meg kellett volna jonnie, tehat 14. Dpo-n:

[link]

Valamivel halvanyabb a plusz fuggoleges csikja, mint a vizszintes, ami alapban megjelenik, de nem sokkal. Utana mar nem teszteltem.


Viszont, ne aggodj, mert epp ma volt itt egy masik hasonlo kerdes es ugyanugy facelle tesztrol volt szo (kimaradt mensi utan is halvany), lehet hogy az a teszt ilyen, nem tudom, mert nem ismerem.


Masreszt a h g a beagyazodastol termelodik, ha jol tudom, az meg nem mindenkinel ugyanannyi ido alatt megy veghez, lehet, hogy nalad tobb ido kellett hozza, mint annal, akinek ilyenkor eros pozitiv a tesztje.

De ha nem, meg akkor is a hcg nem mindenkinel ugyanolyan intenzitassal termelodik, eleg nagy az elteres.

2016. febr. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem is halvány tesztem volt. Másnap 500as hcg vérvételen. A lényeg hogy pozitív. De nem erdemes tesztelgetni tényleg. Nem mindenkinek erősödik.
2016. febr. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én a 2. tesztet az 1. után 3 nappal csináltam, semmit nem erősödött a csík, ugyanolyan halvány volt, mint első alkalommal. Több tesztnek nem láttam értelmét.
2016. febr. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!