Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Koraterhes kismamik, nem...

Koraterhes kismamik, nem kaptok idegbajt a mindjárt megjön érzéstől?

Figyelt kérdés
2010. márc. 30. 18:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Én arra emlékszem, hogy többszőr mentem wc-re és mindig néztem, hogy nem jött-e meg. Nagyon féltem én is:) Üdv:30 hetes kismama
2010. márc. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

De igen,iszonyatosan félek mert már volt vetélésem és nehezen jött össze a pici.Egyfolytában nézem nehogy ....

6hetes kismama

2010. márc. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én az elsőhöz csatlakozom ... én is mindjárt azt lesem, mikor megyek wc-re (néha még most is)

12 hetes kismami

2010. márc. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem valahogy meg sem fordult a fejemben... Elterveztük, 2 hónap után babás lettem, és biztos voltam benne, hogy minden rendben lesz. Próbálj meg pozitív lenni, szerintem sokat számít. Óvatosan, de természetesen kell viselni, és sokat, sokat pihenni! Csodás terhességet Neked! :) 38hetes mami
2010. márc. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lesz ennel nagyobb idegbaj is, az eros hanyinger meg a hanyas. Na attol lehetett idegbajt kapni.
2010. márc. 31. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Drágáim: a mindjárt megjön érzést premenstruációs görcsnek hívják szaknyelven, nemhogy nem ártalamas de szükségszerű egy egészséges terhességben, mivel az alhasi vérbőség okozza. Tehát örüljetek hogy van, mert akkor dolgoznak a pocakban!!!!
2010. márc. 31. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!