Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt felfázás? Mit...

Terhesség alatt felfázás? Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
gondolom így nem tanácsos a forróvizes fürdő, viszont keddre kaptam időpontot az orvosnál, nem tudom mivel csillapíthatnám, nagyon szenvedek.
2011. okt. 29. 09:56
 1/7 anonim ***** válasza:
próbálj meg sok folyadékot inni, az talán valamennyire enyhíti és legyél meleg ruhákban. Próbáld meg valahogy kibirni a vizsgálatig, a doki biztos felír valamit. Forróvizes fürdőt hagyd, max számodra kellemesen meleg vizben üldögélj kicsit tovább.
2011. okt. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vegyél tőzegáfonya kapszulát! Terhesség alatt is szedhető és szuper!
2011. okt. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. Angliában élek, itt is lehet kapni a tőzegáfonya kapszulát? remélem.. bemegyek vmi bio boltba és megkérdezem. rettenetesen szenvedek, még csak 11 hetes vagyok, nem akarok ártani egy forró fürdővel...most pedig mehetek dolgozni 9 órát.. nem tudom hogyan fogom túlélni:( minden esetre köszönöm az ötleteket:)
2011. okt. 29. 10:34
 4/7 anonim ***** válasza:
Sok folyadékot kell inni, mert hamarabb átmossa a szervezetedet, nem tudom csíp -e amikor pisilsz , ha igen akkor pici kamilla teás lemosás nem árt meg,jó még erre a cickafark, pásztortáska is, mármint ülőfürdőnek, lemosásra. Nem kell forró víz, ülj bele egy lavór vízbe és jól mosakodj le vele alulról. Csak olyan kapszulát szedj ami terhesség alatt nem okoz gondot, mert pl a rozmaring és társai is okozhatnak vetélést.
2011. okt. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
előzővel én is egyetértek! Szerintem 11 hetesen a dokival beszéld meg, h érdemes e szedni a felírt antibiotikum mellé valamit még. Mert nincs sok értelme ennyi mindent vásárolni, ha már kedden úgyis mész dokihoz. Max terhesvitamint szedj szerintem, azokban is van sokféle vitamin, ami nemcsak a babádnak, hanem neked is hasznos!
2011. okt. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is csak javasolni tudom a tőzegáfonya kapszulát és a sok-sok folyadékot. Nekem sokat segített. Remélem jobban leszel!
2011. okt. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

A felfázás bakteriális fertőzés, antibiotikumot igényel minél hamarabb. A keddi időpont késő, addig feljebb mászhat a fertőzés, ügyeletre kell menni, hogy írjanak gyógyszert.

eüs

2011. okt. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!