Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3. baba! Túlzott aggodasomon...

Yuc3 kérdése:

3. baba! Túlzott aggodasomon enyhitsetek kerlek v. epp ne. Volt vki ilyen cipőben?

Figyelt kérdés
1.fiam:40+2magzatvizszivargas.bementem.48ora vajúdás.oxitocinnal sem tagultam 4ujjtol tovabb.majd 4kilo lett.nem fért ki.csaszar.felulfertozodott.10nap utan engedtek haza.2.fiam.40+5napon kivettuk.nem indult semmi.3.fiammal most vagyok 31hetes.a dokim 38.betoltott utáni nap ki akarja venni.nem korai? Kerem írjon aki 1-2 40.hetes baba után 38-on szült s nem lett baja? Köszönöm
2016. febr. 14. 16:39
 1/3 anonim ***** válasza:

egy 38 hetes baba teljesen egészséges!

teljesen fejlett! általában 38-40. hét közt születnek a babák!

bízz az orvosodban, rosszat nem akar!

plusz általában a többedik programozott császárt ilyenkor szokták elvégezni a heg miatt

2016. febr. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én nem császàrral szültem a fiamat,de 38.hétre,és 3600g és 51cm lett.Maximum apgar értékkel.Ilyenkor már semmi más nem fejlődik odabenn csak híznak, rakódnak rá a zsírpárnák.A 37.héttől akármikor megszülhető a baba :) És ne idegeskedj, minden okés lesz :)
2016. febr. 15. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Èn igaz nem császáros voltam de mind kèt fiamat 38. hèten szültem (tudtam pontosan mikor estem teherbe) Most 25 hetes vagyok ès az orvosom már automatikusan 38 hètre írt. A 40 hetet azèrt írják mert nem tudják a teherbeesès dátumát. Sztem is bízz az orvosodban. Az sem èppen jó ha túlhordod.
2016. febr. 15. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!