Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8hetes terhesen azt tapasztalt...

8hetes terhesen azt tapasztaltam volt egy kis körömhegyni véres váladék, kicsit görcsöl a hasam is. Kicsit félek most elmehet a baba?

Figyelt kérdés
Szerdán voltan Uh minden rendben volt.Van okom aggodalomra?

2016. febr. 12. 15:31
 1/10 anonim ***** válasza:
azonnal be kell menned ügyeletre, vagy az első sztk-ba. ez kezdődő vetélést is jelenthet, írjanak fel neked progeszteront! velem is ennyi idősen volt, azonnal mentem is be az sztk-ba és írtak gyógyszert (bár nem maradt meg, de én mindent megtettem)
2016. febr. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De azóta sem volt semmi,csak kicsit fájdogál a hasam,mint az elején.Gondolom nő bent a babaóca. De bár mi mást tapasztalok azonnal megyek a dokihoz. 8 éve is elvetéltem csak akkor 12 hetesen. Nem élném túl ha most is.
2016. febr. 12. 15:56
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem most Menj. Nekem is ez volt 8 hetesen. Megnéztek ultrahanggal, nem talaltak semmi bajt, de kaptam Utrogestan huvelykupot. Pat napig kellett szednem. Mar 15 hetes és minden rendben van vele. Nem tudtam volna megbocsajtani magamnak ha nem teszek meg mindent hogy megmaradjon...
2016. febr. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
nem paráztatni akarlak, de van okod félni. irány az orvos, legalábbis én biztosan mennék a helyedben...
2016. febr. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

figyelj, kereshetsz kifogásokat, amik "de"-vel kezdődnek, de szerintem ez nem jó így. be kell menned orvoshoz!de persze te döntesz, a te életed, a te tested. mi csak segíteni akartunk.


(és érdemes lesz majd kivizsgáltatni magad, magatokat, ha esetleg ez is vetélés lesz)

2016. febr. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is felelőtlenség, ha nem mész azonnal az orvoshoz. Semmilyen vérzés, vérdarab, barnázás, véres folyás nem normális terhesség alatt.
2016. febr. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,felkeresem természetesen a dokim.
2016. febr. 12. 16:48
 8/10 anonim ***** válasza:

Vegig barnaztam,kesobb vereztem a 9honapot....most 5 honapos az egeszsrges kisfiam.. :) Az elejen en is rohantam a dokihoz,kaptam utrot,de ugyanugy vereztem.,persze nem mindenki egyforma,en is vegigparaztam a 9honapot,hetente szaladtam ultrahangra hogy megan e meg,egyszer 3napot benntartottak akarmit csinaltunk nem mult el....

Egy koromhegynyi ver inkabb egy megpattant ernek gondolnek,a hasfajdogalas igen a novekedestol van,de ne rajtam muljon egy baba elete inkabb menj es nezzetek meg rendben van!!!

2016. febr. 15. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kerdezo ,minden rendben?
2016. febr. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen.Köszönöm utolsó hogy érdeklődsz.Nem tudom mi volt.
2016. febr. 24. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!