Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek magas a fehérvérsejtszáma?

Akinek magas a fehérvérsejtszáma?

Figyelt kérdés
A véreredményemen lett egy csillag méghozzá a fehérvérsejtszám ami 16 lett. A lelet szerint 4-10 között a jó. Van félni valóm? Valakinek volt még így terhesség alatt? 10 hetes vagyok, szerdán megyek védőhőhöz.
2016. febr. 15. 10:42
 1/3 anonim ***** válasza:

A fehérvérsejtszám magasabb terhesség alatt. A vizeleted milyen lett? Ha az tökéletes, nincs ok gyulladásra gyanakodni.


Amúgy, ne a védőnőt kérdezd meg a leleteidről, mert nemcsak egyesével kell az értékeket nézni, hanem összességében, a háziorvosod vagy nőgyógyászod kérdezd, ők értenek hozzá, hiszen ez a szakmájuk.:)


36 hkm (nekem is mindig magasabb az FVS-em)

2016. febr. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A vizeletemben minden negatív vagy normális lett a ph az 7. ami a papír szerint tartományon belül van.

Sajna dokihoz majd csak egy hét múlva megyek az eredménnyel, de a védőnő már nagyon várja, hozzá nem is mehetek eredmény nélkül, úgyhogy remélem megnyugtat :)

Köszönöm a válaszod!

2016. febr. 15. 11:14
 3/3 anonim ***** válasza:

15-16 között volt nekem a második és a harmadik labor papíron is. Mondjuk nekem mind a 4 csillagos lett, mármint az első 4. Az orvosom azt mondta ilyenkor ez jónak számít.

4-10 mint határérték a nem terhesekre vonatkozik egyébként.

2016. febr. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!