Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor menjek el orvoshoz?

Mikor menjek el orvoshoz?

Figyelt kérdés
2016 január 18-án kezdtem menstruálni ( kb. 5 napig tartott). Ma, február 15-én kellett volna megjönnie, reggel csináltam egy tesztet és két erős csík jelent meg 😃. Szerintetek mikor mehete orvoshoz? Már holnap mennék, de nem korai??
2016. febr. 15. 12:03
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Ha panaszod nincs ráérsz 2hét múlva menni, mert holnap még tuti semmit nem fog látni. 2 hét múlva jo esetben lesz szívhang és embrió is. De simán jo az is ha vársz még a 7. 8. Hetig. Most 4 hetes vagy, szóval kb 2-4 hét múlva érdemes.
2016. febr. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:

Az első terhességemnél én sem bírtam, rohantam dokihoz rögtön. Természetesen semmi nem látszott még, csak a megvastagodott nyálkahártya. A következő terhességemnél kibírtam addig, hogy már legalább egy pici petezsák volt.

Most már kihagytam ezeket a köröket, a héten megyek először, 10 hetesen. :)

2016. febr. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:

én a helyedben már ma mennék :D

és de igen korai lenne. még holnap is az lesz.

és nem biztos, hogy meg tudnak nyugtatni, mert egy koraterhességben végzett uh-n még nem lehet pontosan látni, hogy hol a baba...

szerintem ha még egy hetet vársz, akkor már akár szívhang is lehet :)

2016. febr. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
A jövő héten akartam elmenni, de még ezt is elég lesz kivárni 😊 2 hetet meg pláne.... De megpróbálom... Nekem is a második terhességem...Az elsőnél csak 1 hetet bírtam várni.... Köszönöm a válaszokat!!! 😊
2016. febr. 15. 12:15
 5/29 A kérdező kommentje:
Annyi a panaszom, ha lehet annak hívni, h görcsölget a hasam... Az elsőnél is így volt.... A beágyazódás miatt Állítólag...
2016. febr. 15. 12:17
 6/29 anonim ***** válasza:
Én a pozitív teszt után egy héttel mentem.Nagyon fájt a hasam (első terhességem nem tudtam normális-e).Nekem mondjuk a munka miatt kellett mennem mivel azonnal kivettek aznap a munkából mert veszélyes.
2016. febr. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
Az természetes ha kicsit görcsölget.De a beàgyazódás miatt már nem,hisz az màr megtörtént.Viszont azt mondod,hogy a januári csak 3 napig tartott.Akkor lehet màr több mint 4 hetes terhes vagy,hiszen 4 hetes terhességnél mèg nem.igen van erős csík.Lehet azért tartott csak 3 napig a januári,mert már akkor volt valami.
2016. febr. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
A januári menstruációm 5 napig tartott.... A teszten először halvány volt a csík majd kb 5 perc elteltével lett erős...
2016. febr. 15. 12:34
 9/29 anonim ***** válasza:
Én teljesen ugyanazon paraméterekkel rendelkezem mint te, ugyanakkor jött meg és mai tesztem pozitív. De nem olyan erős. Nekem kb. 15. napon lehetett peteérésem. Én március 4. környékén mennék először dokihoz, úgy tervezem, de felhívom azért. Lehet hogy neked a 13. napon megvolt a peteérésed? Milyen teszttel teszteltél? Én X-epillel, de arról azt mondják hogy egy kicsit gyengébb is mint a többi.
2016. febr. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
A tesztre ez van írva: Benu early pregnancy test. Nem volt drága (kb 500 Ft) gyógyszertárból van és állitólag jó... Nem tudom mikor lehetett peteérésem... AZT TUDOM ,hogy a 11.-ik napon voltunk együtt.... Kedves utolsó válaszoló neked 10 perc elteltével is halvány volt a csík????
2016. febr. 15. 12:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!