Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma reggeli tesztem pozitív!...

Ma reggeli tesztem pozitív! Ennek nagyon örülök, de normáslis, hogy 2 napja maszatolok? Mikor menjek orvoshoz? Nagyon szeretnénk ezt a babát, már régóta próbálkozunk.

Figyelt kérdés
Október 30-án voltunk együtt párommal, és október 31-én volt peteérésem. November 12 (csütörtök) este óta menstruáció helyett enyhe barna maszatolásom van, enyhe görcsökkel (azóta is). Anyukámnak is "megjött" (tudom ez nem az) az első "vérzése" a terhessége alatt, hallottam, hogy van ilyen, de ez meddig tart? Mikor kezdjek aggódni?
2015. nov. 14. 19:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha "maszatolsz" akkor lehetőleg azonnal menj orvoshoz, kapsz rá gyógyszert ami segít megtartani a babát. Lehet, hogy ártalmatlan, de el is vetélhetsz.
2015. nov. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2015. nov. 14. 19:34
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is menj orvoshoz, lehet, hogy hormonpótlàs kell. Nekem nem volt barnàzàs a terhesség elejèn, hormonális probléma állhat fenn.
2015. nov. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

én a maszatolás és a görcsök miatt észre se vettem, hogy terhes vagyok.. akkor kezdtem el kételkedni, mikor 1 hétig folyamatosan rosszul voltam.. utána csináltam tesztet, ekkor már 8 hetes voltam, sőt következő hónapban is 1 napig "barnáztam".. szerencsére nem volt semmi baj, és remélem nem is lesz, jelenleg 17 hetes vagyok


anyukám mindig azt mondta, amelyik baba meg akar maradni, az meg is fog!

csak pozitívan, de saját megnyugtatásodra lehet jobb, ha elmész orvoshoz! remélem minden rendben lesz és gratulálok!

2015. nov. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz. Mivel menzesz idő lenne lehet ez csak az és ártalmatlan de őszintén.. ha szeretnéd a babát rábíznád a véletlenre? Lehet progeszteronhiány is aminel vetélés a vége. Aggódni nem kell de azért nézzen meg egy orvos.
2015. nov. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen után egyre erősebb lett a vérzésem, és a végén megjött. Nálam vmi nem volt rendben, elment a nagyon korai terhesség. Épp külföldön voltunk, nem tudtam elmenni orvoshoz azonnal, ezért így jártam. Nem tudom, ha elmentem volna, akkor máshogy alakult volna..
2015. nov. 15. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat! Intézkedem,bár nekem 3 éve 6. hétben kezdődött a barnázás,két és fél hétig tartott,a babát elvesztettük,és könyörögtem már az elehjétől gyógyszerért,de egy orvos sem írt fel semmit! :( De addig megyek,amíg nem találok egy normális dokit,aki rendesen ellát. Köszönöm.
2015. nov. 15. 09:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!