Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi alatti farkas...

Terhességi alatti farkas éhség ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Folyamatosan éhes vagyok, és nem csak rághatnékom van. Most vagyok 23 hetes és már felszedtem 7 kilót! Alapból se vagyok vékony, 89 kg-al kezdtem a terhességet most vagyok 96.

1 órája ettem 2 szelet kenyeret meg 2 vagdalt húst de már megint éhes vagyok.. egyszerűen ez nagyon rossz! Mit tehetnék?


2016. febr. 15. 16:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Meg kell fékezned magad. Ha a cukros rendben van és korrektül eszel, akkor ez NEM fizikai éhség,hanem lelki. 103 kg lettem a végére. Ne kövesd el ugyanezt a hibát! Egyél uborkát, paprikát, zsírszegény sajtot és igyál sokat. Nincsenek köztes étkezések csak 5 kicsi 7-10-13-16-19 elosztásban kb.
2016. febr. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A kígyó uborkát szeretem, holnap veszek akkor pár darabot és majd rágcsálom ha éhesnek érzem magam.
2016. febr. 15. 17:08
 3/6 anonim ***** válasza:

Igyál sok vizet, az is telít. És ha eszel, ne kenyeret meg vagdalt húst., hanem rendes tápláló ételeket.


36hkm vagyok en is sokat hiztam, mar 10 kilot, 158/55 voltam terhesseg elejen.


Es a szex!!az sokat segit, jo kis kardioedzes es nem veszelyes a terhessegre sem, viszont atmozgat (akkor is, ha nem te pattogsz)

2016. febr. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nekem megrövidült a méhynakam és véreztem is, szóval nem szexelhetek és rengeteget kell feküdnöm :/
2016. febr. 15. 17:46
 5/6 anonim ***** válasza:
Ugyanez. 23 hét, állandóan ennék. Néha már rosszul érzem magam, sosem ettem ennyit mint most, szó szerint mindent kívánok. Próbálok gyümölcsöket zöldséget enni inkább, yoghurt, stb. Még jó hogy igazából mindegy mit eszek csak kaja legyen. Én 57 kg vagyok, eddig csak azt híztam vissza ami lement au elején napok alatt.
2016. febr. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem az orvosom segitett. Kiderül h a gyomorsav miatt ettem állandóan. Kaptam rá gyogyszert. Rendbe is jöttem.
2016. febr. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!