Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Farkasehseg eseten mit ettetek?

Farkasehseg eseten mit ettetek?

Figyelt kérdés

7 hetes vagyok,eddig nem volt gond,62,4-el indultam,3 hetig jol tartottam a sulyom,aztan az elmult 3 napban feljött 1,4 kilo.Rettenetesen ehes vagyok,es folyton szendvicset ennek.

Annyira nem lehetek ehes,mert fel oraja ettem,de megis korog a gyomrom,es megörülök meg egy szendvicsert.Mas kajara gondolni se tudok. Ehezni ugye nem szabad,szoval sztem a szendvics nyer,de azt olvastam az elso 12 hetben 5 kilos hizas mar veszelyes. 1-3 az optimalis,plussz az elso lukoval 26 kilot hiztam ezt nem akarom,mert akkor a 8-9 honapban sztem moccani se fogok tudni,nem h jatszoterre menni,ki mit csinalt;mit evett?



#terhesség #farkas ehseg
2014. okt. 17. 15:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
őzgidácskát :D
2014. okt. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Zöldséget,gyümölcsöt.

Sárgarépa és karalábé a kedvenc rágcsa nálam.

2014. okt. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Olajbogyó, alma sajttal, magvak, mandarin.

Ezeket eszem, ha nagyon éhes vagyok.

De szendvicset is lehet, csak nem mindegy, hogy milyen kenyérből.

Én pl tegnap melegszendvicset vacsiztam: korpás teljes kiőrlésű szendvicskenyér, tetejére tojás+sajt+fűszerek (összekeverve, megsütve).

Felkarikáztam hozzá egy lilahagymát, mennyei volt!

2014. okt. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
7Hetesen mar farkasehseg? hu szegenykem, nem irigyellek, nehez lesz igy kitartanod! en aszalt gyumiket, banant ettem ilyenkor, meg muzlit vagy joreggelt kekszet.
2014. okt. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Lassan felszívódó szénhidrátot egyél, valamilyen hússal, az el fog telíteni, jó még az olajos magvak is rágcsálni.
2014. okt. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én most 14 hetes vagyok, és kb a 9-11. hétben éreztem így, illetve amint éhséget éreztem, az kb 10 másodperc múlva hányingerbe váltott, és csak az segített, ha ettem valamit, amit igazából a hányinger miatt nem is tudtam élvezni. Szintén szénhidrátot kívántam.


Viszont ahogy elmúlt a hányingeres korszak, kb 2 hete, ez is megváltozott, és most már tudok figyelni arra, hogy egészségesen egyek. Szóval kitartás, lehet, hogy Neked is elmúlik!

2014. okt. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én ilyenkor általában mandarint, vagy banánt eszek. Illetve mostanában kaptam rá a mandulára. Ja, szoktam még natúr joghurtba szintén gyümölcsöt turmixolni.

Vannak napok, amikor egész nap ennék, úgyhogy muszáj kordában tartani a a dolgot. :)

21+5 hetes vagyok, és eddig 2 kg-ot híztam.

2014. okt. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
6os valaszolo,szinte szo szerint ilyen az enyem,de nekem mar alapbol hanyingerem van,remelem hamarosa elmulik
2014. okt. 17. 17:21
 9/9 anonim válasza:
Én négy hetes vagyok és folyton ennék,épp azon agyalok,hogy ha ez így fog menni,akkor pár hónap múlva gurulni fogok...No de fő az önuralom,de azért ne is éhezzünk ,úgy-e ? ;-)
2014. okt. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!