Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitol lehetnek ezek a kis...

Mitol lehetnek ezek a kis szurkalasok a hasamban?

Figyelt kérdés
10hetesvagyok,es ma delutan tobbszor tapasztalok 2 masodpercig tarto kis szurasokat a hasamban.
2016. febr. 15. 19:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Ugyanez van nekem is, én is 10 hetes vagyok! De én elég sovány alkat vagyok, semmi zsir deréktájon, szerintem piciny magzatmozgások. De AZ orvost még nem kérdeztem, jövö hétre van idöpontom, majd rákérdezek....
2016. febr. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Koszi hogy irtal. En is sovany alkat vagyok, 53,5 kg voltam, most 58 kg vagyok. Nagyon puffadt a hasam, igen mostanaban tobbet eszek, es sokat fajnak a labaim a munka miatt. Ezek a szurkalasok nekem mar tegnap estere elmultak. Te meg mindig erzed ezeket? Azt mondjak vagyis olvasom hogy 10 hetesen meg nem erezni magzatmozgast. Ha gondolod irj, orommel olvasom.
2016. febr. 16. 13:33
 3/6 anonim ***** válasza:

Én arra tippelek, hogy a belső szervek átrendeződésétől, a méh kiemelkedésétől van a szurkálás. Nekem főleg tüsszentés, köhögés után szúr, de múlt éjjel többször éreztem "csak úgy". 10 hetes vagyok én is.

Hasonló érzésem a császármetszésem, illetve a hasi műtéteim után voltak, és ugye minden esetben "megbolygatták" a belső szerveket.

2016. febr. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ma delutan ismet erzem ugyanezeket a szurkalasokat a hasam jobb oldalan, ugyanugy mint tegnap. De miert csak delutan?
2016. febr. 16. 17:51
 5/6 anonim válasza:
Szia! Még csak 7 hetes terhes vagyok, de nekem is szurkál naponta többször is a hasam alja! Ezek csak a méhfaladnál lévő izmok ahogy felkészülnek a babára, és megnyúlnak, ezt érzed szúró érzésnek! :)
2016. febr. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom mindenki valaszat akkor jol tudnom ez akkor nem jelent bajt. De csak akkor a ketto delutan ereztem azota semmit.
2016. febr. 18. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!