Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit csináljak egész nap...

Mit csináljak egész nap álomkóros vagyok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


29 hetes terhes vagyok és 2-3 hete,folyamatosan az van hogy éjszaka nem tudok aludni. Vagy mert kényelmetlen, vagy mert egyszerűen nem alszok el. Reggel felkelek 1-2 órát ébren vagyok majd kb. 8-tól 13 óráig alszok.

Egész nap tök kómás vagyok és nem tudok mit kezdeni magammal. Majd este 6 körül 1-2 órát szundiznom kell mert nem birok ébren lenni.


Plusz 2-3 napja a savam is előjött. Tudtok valamit tanácsolni?


2016. febr. 16. 20:18
 1/8 anonim ***** válasza:

ha dolgozol, akkor azt, hogy csukd be az irodád ajtaján, amíg szundizol:)) komolyra fordítva a szót, a vérképed rendben? vashiányra utalhat az álomkór.


bár, mivel éjjel nem tudsz aludni, természetes, hogy bepótolod nappal. inkább az éjjeli nemalvással kellene valamit kezdeni.


igyál meleg tejet lefekvés előtt (és fogmosás előtt:)).


és még valami jutott eszembe: lefárasztod magad agyilag egész nap eléggé? olvass könyveket, olvass cikkeket.


Ha nem azért vagy otthon, mert komolyan veszélyeztetett vagy (hanem csak simán tp-n vagy), akkor shoppingolj, sétálgass a parkban, menj kiállításra, hogy kicsit elfáradj testileg is.


36hkm

2016. febr. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia, velem is ez a helyzet sajnos pedig még csak 2e hetes vagyok, nekem a csípőm és csombom mindenem isuonyatosan fájt éjszakánként, vagy ha nem akkor felébredtem fél óránként . Most vettem egy matracot az ágyra valamivel így jobban alszok hogy puha nem kőkemény a helyem.

Próbálj meg ne eludni napközben, tudom nehéz de utána nekem jobb volt hátha neked is bejön :)

2016. febr. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

2. válaszoló vagyok.

azt akartam írni hogy 23 hetes vagyok.

a savam nekem hosszú hetek óta rengeteg nagyon erősen mar és felfolyik a torkomba is, van mikornpár napig jobb van amikor feküdni se tudok tőle, Renniet szedj, többet ia beszabad venni ha nem hat egyből!

2016. febr. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Este mikor elálmosodsz menj el sétálni vagy csinálj valamit amitől tuti nem alszol el, és akkor éjjel hátha jobban tudsz aludni.

Savra salvus víz, keksz.

2016. febr. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem is volt hasonló. Éjfél előtt nem tudtam elaludni hajnal 4 körül felkeltem nem tudtam visszaaludni és mentem 7-kor dolgozni. Akkor se tudtam éjféltől hamarabb elaludni. Majd magától elmúlt mint a többi ilyen. Az elején sokat aludtam mégis állandóan álmos voltam, így 26 hetes korom körül ez volt egy pár hétig majd kb 34 hetesen egy kicsit több alvással de még mindig ugyanez, bár akkor hetekig volt 40 fok.

Nem tudtam mit csinálni. A 24 hetes labort így is meg kellett ismételni 28 hetesen más miatt, vérszegény nem voltam, normálisan ettem stb.. nem tudtam rájönni mi okozta.

2016. febr. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

37 hetes vagyok, és kb. a 30. héttől vagyok hasonló helyzetben. Viszont én nappal nem alszok, max. ledőlök pihenni. Bármilyen fáradt vagyok, napközben sem tudok aludni. Úgy 3-4 naponta sikerül végigaludnom az éjszakát (amikor már nagyon fáradt vagyok)

Most, hogy ismét ideért a melegfront úgy érzem magam, mint akit kimostak. :(


A savam a 34. héten jött elő, nekem bevált rá a lefekvés előtti langyos tej ivás.

2016. febr. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Bocsi hogy ilyen későn reagálok! Köszönöm mindenkinek a válaszokat nagyon hasznosak voltak.


A savamra bevállt a tej!!! :) Köszönöm.


Tegnap volt az első olyan nap hogy nem aludtam napközben. Igaz hogy későn feküdtem le, jót tudtam aludni és most jól is érzem magam a bőrömben.


Köszönöm szépen!

2016. febr. 18. 09:55
 8/8 anonim ***** válasza:
Jajj de örülök!! :) :) ( a 23 hetes )
2016. febr. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!