Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha egy liter víz mellett...

Ha egy liter víz mellett egész nap teázom (gyümölcs, hibiszkusz, nem ízesítve, koffein-mentes), az káros lehet a babára?

Figyelt kérdés
2016. jan. 26. 11:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha tényleg csak gyümölcstea, akkor egyáltalán nem. Nyugodtan ihatod. Maximum többet kell majd menned pisilni.:)
2016. jan. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Á, ez nem árt, gyakorlatilag ez is víz, csak forralt. Irigyellek kicsit, én is teáznék egész nap, csak én nem tudom meginni cukor nélkül. Meg mondjuk én főleg fekete teát iszom, abból meg azért napi 1, maximum 2 bőven elég, főleg, hogy én viszonylag erősre főzöm. De a valódi gyümölcstea (szóval nem az ízesített fekete tea), cukor nélkül nyugodtan mehet egész nap.
2016. jan. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi! :)

Eddig kb. csak a fekete teát ittam meg, vagyis nekem is az a kedvencem :) citrommal, mézzel...

De azt nem lehet... A natúr ízt meg kell szokni, de érződik rajta a gyümölcs, így könnyebb :)

2016. jan. 26. 23:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!