Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a 21. hétre 2000 lett a...

Ha a 21. hétre 2000 lett a méhszáj értékem akkor lehet szeretkezni?

Figyelt kérdés

A méhnyakam 2 ujjnyira van rövidülve, a méhszáj zárt.

Azt mondtak kímélő életmódot éljen. Na de a szexről nem beszéltek.

Volt valaki hasonló helyzetben? Szabad vagy nemszabad szexelni?

Jelengleg 23 hetes vagyok


2016. febr. 17. 09:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én félnék. Szerintem inkább ne.
2016. febr. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Énis félek, hogy baj lenne, pont ezért tettem fel a kérdést.

Kíváncsi vagyok másoknak mit mondtak.

2016. febr. 17. 10:05
 3/11 anonim ***** válasza:
Jaj ne parázz már ennyire, ha gond lenne a doki mondta volna. Egyébként a 2000 méhszáj a teljesen normális állapot, én alapban mindkettővel így kezdtem és végig szeretkeztünk. Amikor rákérdeztünk egyszer a dokinál, azt mondta, majd szólni fog, ha nem lehet.
2016. febr. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én óvatos típus vagyok, inkább nem kockáztatnék, de te tudod. Szerintem kérdezz rá az orvosodnál, mert teljesen megbízható választ csak tőle fogsz kapni.
2016. febr. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Érdeklődni fogok a dokinál hogy lehet-e addig nem csinálom.

Köszi a válaszokat!

2016. febr. 17. 16:29
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább ne.
2016. febr. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

De mire alapozzátok, hogy ne?

A 2000 normális méhszáj érték. Semmi problémát nem jelez.

Szóval az hogy nem akartok szexelni erre nehogy alapozzátok, mert a doki is kinevet. Ha nyílna, vérezne, akkor lenne gond. Ezzel az értékkel még mindent ugyanúgy lehet, mint eddig.

Kérdező nyugodtan kérdezd meg a dokidat és írd le a többieknek megnyugtatásképp, hogy lehet.

2016. febr. 19. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A 3000 a normális méhszáj érték. És 21 vagy akár 23 hetesen még nem kéne megrövidülnie egyáltalán. A kérdezőt egy hajszál választja el attól, hogy befektessék a kórházba fenyegető vetélés diagnózissal...
2016. febr. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem is végig C3000 volt a méhszája, amikor kb. 20 hetesen elkezdett rövidülni (C2000), az orvos gyógyszert írt fel, és azt mondta feküdjek. Ha ez olyan normális érték lenne, nem hiszem, hogy az orvos kímélő életmódot javasolt volna.
2016. febr. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Jaj ne ijesztgessétek már.

Kérdező kérdezd meg a dokidat. De a 2000-es méhszáj igenis normális, én mindkét terhességemet már alapból így kezdtem és semmilyen kímélést nem javasolt a doki, sőt majdnem végig dolgoztam és éltünk szexuális életet.

Azt hogy neki miért mondta a doki az egyéni, maga a 2000-es érték nem rossz, lehet neki még mellette van valami más is, ezt csak ő és a doki tudja. Kérdezze meg és kész.

2016. febr. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!