Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Cx:2000, zárt méhszáj és...

Cx:2000, zárt méhszáj és nyakcsatorna. Cx hossz: 55,7mm.18 hetesen ez rendben van?

Figyelt kérdés
Ma voltam dokinál, mert este nagyobb mennyiségű vízszerű folyásom volt és ma is egy pici, féltem, hogy esetleg a magzatvíz. A papíromra ezt írta a doki és mivel csak itthon olvastam el, már nem tudtam rákérdezni. A magzatvíz mennyisége normális, elküldi a kenetet laborba, de azt mondta szerinte nem onnan jött a folyás. 1 hét múlva kiderül.

2014. márc. 5. 12:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Nagy mennyiségű folyásod a terhesség végéig lehet, ez nem jelent semmi rosszat. Viszont meg vagy rövidülve, zárt vagy. Ebben a korban még cx: 3000-nek kellene lenned. Nem írt elő nagy mennyiségű magnéziumot és sok pihenést?
2014. márc. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors választ. Tudom, hogy a folyás normális, de streptococcus agalactiae-t tenyésztettek ki a 12. héten és az sajna okoz koraszülést, burokrepedést... Ezért jobban figyelek a folyás mennyiségére és most soknak tűnt.

Az orvos nem javasolt pihenést, vagy magnéziumot. Én önszántamból szedem a Citricit 2x 500mg/nap. Ezen kívül sokat pihenek. Veszélyeztetett vagyok, nem dolgozom már a 8. hét óta és ennek ellenére lett ez az adat. Nagy baj?

2014. márc. 5. 12:20
 3/10 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy a hétvégén halt meg a nagypapám és elég sokat idegeskedtem emiatt. Esetleg attól rövidülhetett?
2014. márc. 5. 12:22
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha veszélyeztetett vagy, akkor nem. Viszont a magnézium adagot emeld meg 3x1-re vagy 2x2-re, azzal ártani nem fogsz csak használni. És pihenj amennyit csak tudsz.
2014. márc. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi a gyors válaszokat.
2014. márc. 5. 12:23
 6/10 anonim ***** válasza:
A 2000 önmagában még nem jelent semmi rosszat. Valakinél már az elejétől rövidebb a méhnyak. Amíg zárt a méhszáj, nincs miért aggódni. A streptococcusra kaptál gyógyszert?
2014. márc. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Kaptam rá Zinnatot, végig is szedtem. Kérdeztem utána a dokit, hogy páromnak nem kéne-e szednie és szabad-e nemi életet élni. Erre azt mondta, hogy neki nem kell szedni és szabad. Ezért voltunk is együtt azóta, de én félek a ping-pong effektustól. Ma meg is beszéltük, hogy a továbbiakban nem hódolunk az élvezetnek, csak a szülés után.
2014. márc. 5. 12:29
 8/10 anonim ***** válasza:
Butaság, nyugodtan együtt lehettek.
2014. márc. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem az elsõbpillanattól kezdeve 2000 az èrtek, ès nem kell többet pihennem feküdnöm stb...van akin2k ekkora csak jobban kell figyelni.
2014. márc. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a megnyugtató válaszokat. Nyilván csak túlaggódom a dolgot. 1. baba lesz és félek, hogy valami baja esik.
2014. márc. 5. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!