Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha szulesnel lesz epp huvelygo...

Ha szulesnel lesz epp huvelygombam akkor a baba nem fertozodik meg? Tenyesztest csinaltak, hal isten az a fertozes nincs, de viszont huvelygombam igen. S ez sajnos egesz terhessegem alatt visszatert.

Figyelt kérdés
Penteken kezdem a 38.hetet.ma fog elfogyni a huvelykupom.par nap utan tudnak ujbol tenyesztest csinalni,mivel kikell h uruljon a kup a szervezetembol.ha esetleg elobb jon a szules mint tenyesztes eredmenye,akkor adnak szuleskor antibiotikumot?bar sima huvelygomba,de nem szeretnem ha a baba megfertozodne
2016. febr. 17. 13:41
 1/5 anonim ***** válasza:
46%
Konkrétan nem tudom, de nekem fertőzés megrepesztette a magzatburkot és a baba is elkapta. Nem tudom hogy vajon pont a hüvelyi szülés miatt e vagy abban a pár órában míg meg nem született. De viszont kapott antibiotikumot és hamar meggyógyult :)
2016. febr. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gombára antibiotikum? Első, biztos vagy benne, hogy ezt kezelték antibiotikummal, nem preventíven kapta bakteriális felülfertőzés elkerülésére?
2016. febr. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hat remelem nem lesz semi gond szulesnel.s baba nem kapja el
2016. febr. 17. 13:51
 4/5 anonim ***** válasza:
66%
2es, azt nem mondtam hogy nálunk gomba volt, csak azt hogy fertőzés, ki tudja milyen... állandóan orvoshoz járkáltam, folyamatosan kaptam a kúpokat, kórházban is kitísztitottak többször meg kenetet is vettek, azt mondták gomba. Aztán bekellett feküdnöm kórházba nyitott méhszáj miatt és ott kitudja mit kaptam el azokban a gyönyörű mosdóhelyekben (pedig mindig vigyáztam es akkor nem is éreztem semmi rosszat). Idő előtt megszületett a fiam, es akkor azt mondta a neonatológus hogy antibiotikumot kell kapnia mert fertőzése van és sajna valószínűleg emiatt repedt meg a magzatburok :(
2016. febr. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nemreg neztem a papirom a tenyesztes eredmenyerol s e colit is talaltak.valoszinuleg arra ertette orvos ha szulesnel fennall a fertozes antibiotikumot kapok.most gynazol huvelykremet irt fel ami egy napos volt s utana gynoflor huvelyflora helyreallito kupot ami tegnap fogyott el.nem ertem akkor e colira miert nem irt fel antibiotikumot
2016. febr. 18. 04:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!