Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Én 14hetes terhes vagyok, és...

Én 14hetes terhes vagyok, és sajnos van egy 12mméteres bevérzésem. :- ( Elmehet a baba ez miatt?

Figyelt kérdés

2015. márc. 19. 07:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nem kéne. Doki látott? Mit mondott?
2015. márc. 19. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Kockázatot jelent sajnos, de nem szükségszerű, hogy gond legyen. Nekem az első trimeszterben volt, igaz, kisebb valamivel, de pár hét alatt felszívódott. Ha nem ott van, ahol a lepény tapad, nem veszélyes, de kíméld magad mindenképp, mert ha kifakadna, az jelenthet problémát.
2015. márc. 19. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

A hematoma az elso trimeszterben vetelest okozhat, a masodikban koraszulest.

Ahhoz, hogy felszivodjon teljes agynyugalom kell, sok C-vitamin vagy Rutascorbin.


Nekem a 3 cm-es hematomam 5 het alatt szivodott fel igy.

2015. márc. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
13 hetes vagyok. 11 héten elöntött a vér. Kórházba kerültem, a kicsi meguszta a vérzést. Azt mondták haematoma. Mára kiderült, hogy egy üres petezsák, nem is haematoma. Pihenés, fekvés, nem emelgetni, magnézium, rutascorbin. Elég nagy már a babád, nem lesz baja, de pihenj!!!
2015. márc. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Nekem 8 hetesen van egy 11mm-es bevérzés, közvetlen a petezsák mellett, az orvos csak annyit mondott, hogy ez a gyerek egy túlélő, mást nem tud tenni, mint reménykedni, szedjem a gyógyszert, és ennyi; kicsit aggasztó, hogy így sem kell bemenni vizsgálatra a 12. hét előtt.

Remélem, eltűnik onnan neked is.

2015. márc. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!
2015. márc. 19. 15:22
 7/16 A kérdező kommentje:
Igen látott doki, azt javasolta 1hétig fekvés,ha görcsölök egyböl menyek visza. A magnéziumot szedem, de azt a másikat amit ti írtatok gyógyszert ,nem mondta. Azt vénynélkül is lehet venni?
2015. márc. 19. 15:47
 8/16 A kérdező kommentje:
Rutascorbin biztonságosságát terhesség és szoptatás ideje alatt még nem vizsgálták, ezért általános óvatosságból ezen állapotokbaan alkalmazása nem javasolt.Ezt találtam rolla...
2015. márc. 19. 16:13
 9/16 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Akkor a fekvés elég kell hogy legyen. Lesz kontroll egy hét múlva? Azért kérdezem az ilyeneket mert ő orvos, biztos találkozott jó pár ilyen esettel. Ha annyit mondott hogy egy hét fekvés akkor ez nem tűnik annyira ijesztőnek csak kövesd az orvos utasításait és rendben lesz minden. :) a gyógyszert én nem ismerem, nem tudom.
2015. márc. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nekem duphastont írt fel még a 6. hétben, mert rózsaszínes vérzés volt, akkor még nem is látszott a bevérzés, csak gondolta, hormonális dolog lehet, de attól el is múlt (az receptköteles).Mikor észrevette a foltot az ultrahangon, akkor látta, hogy valószínűleg nem tudott rendesen megtapadni, így valószínűleg a gyógyszer segít is rajta.
2015. márc. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!