Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha 13 hetesen azt mondták,...

Ha 13 hetesen azt mondták, hogy 51%, hogy lány, attól még lehet fiú? Járt így valaki?

Figyelt kérdés
2016. febr. 17. 15:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
92%
Igen, 49%-ban. Nem lehetsz tul eros matekbol...
2016. febr. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
A 13.hét, még korai terhesség ahhoz, hogy egyértelműen látszódjon, hogy fiú vagy lány a baba.Azért nem lennék biztos benne amit mondtak, mert nekem pl.:16 hetese tuti kislányt mondtak, és a köv.UH-on 19 hetesen, meg megláttam a lába között a fityegőjét :) Ránéztem az orvosra, és rákérdeztem, hogy akkor most Ő fiú? Mert előzőleg lány volt.Erre a doki azt mondta, hogy Nem elég egyértelmű a felvételen???? Hát, volt ledöbbenés, nem mintha nem lett volna mindegy, hogy milyen nemű, főleg első gyerek volt, meg pláne! Szóval még ha tutira mondják sem teljesen hihető a dolog!
2016. febr. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
2. köszi! Akkor van remény...
2016. febr. 17. 15:51
 4/19 anonim ***** válasza:
Nekem még a 21. hét környékén is azt mondta a doki, hogy inkább csak semleges színű ruhákat vegyünk :-) ha nagyon mondania kéne valamit, akkor lányra tippelne, de lányból még könnyen lesz fiú :-) a 32. héten mutatta meg magát rendesen: kisfiú lett.
2016. febr. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
2016. febr. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

13 hétnél még nálam sem lehetett tudni a baba nemét, mivel nagyon hasonlóan indulnak. 18 hétnél már nagyon szépen telibe mutatta hogy mekkora kis fickó a babám :)


25khm

2016. febr. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Akkor miért nem azt mondta,hogy nem tudja? Miért azt h inkább talán lány? Bele fogok őrülni ha nem fiam lesz..
2016. febr. 17. 16:05
 8/19 anonim ***** válasza:
neked miért nem mindegy, hogy fiú vagy lány lesz?
2016. febr. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Talán mert mindenki fiút akar a családban.Már most láttam a páromon a csalódást. Persze azt mondja h a lánynak is örülne..persze..egyszer pár éve látott egy nagyon jó fiú rugdalózót,és megvette,h majd jó lesz a fiának,pedig

még nem is terveztük a babát.Így azért elég nehéz lenne örülni a lánynak...

2016. febr. 17. 16:15
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Bármi is lesz, mond meg a párodnak, hogy a neme tőle függ, mert az apa örökítőanyaga határozza meg a nemet! :)
2016. febr. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!