Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 22 hets vagyok. Reggel még...

22 hets vagyok. Reggel még semmi nem volt a lábammal. Lepihentem egy fél órára. És azóta nem tudok ráálni a bal lábamra. A lábfejembe sajog, olyan mintha egy ér ott kidülledt volna. Most ezzel hova mennyek? Kaphatok trombózist? Vagy mi lehet ebből?

Figyelt kérdés
2016. febr. 17. 22:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Így senki nem tudja megmondani.Lehet egy szimpla izomgörcs vagy elpattant egy ér akármi.Ezt mi nem fogjuk tudni megmondani.Ha úgy érzed reggelig gond lehet akkor inkább menjetek be az ügyeletre vagy hívjátok fel előtte őket hogy ezekkel a panaszokkal bemenjetek-e (hangsúlyozd terhes vagy).

Ha viszont melegszik,dagad,pirosodik azonnal kórház.

2016. febr. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ne várj, lehet trombózis duzzadás nélkül is. Én a helyedben azonnal ügyeletre mennék, vagy mentőt hívnék (inkább feleslegesen, mint későn!).
2016. febr. 18. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!