Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Antibiotikum (Fromilid Uno),...

Antibiotikum (Fromilid Uno), de nem tudom, kiváltsam-e?

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__betegsegek__7583840-..


Ezt én írtam ki, a lényeg, hogy az orvos meghallgatott, de nem hallott semmit. Azt mondta, lehetett tüdőgyulladás, de lehet a fájdalom ízületi r



2016. febr. 19. 14:11
 1/9 A kérdező kommentje:

eredetű is lehet. És a fent említett gyógyszert írta fel.

De mivel nem tudja ő se pontosan, mi okozhatja, és olvastam, hogy kockázatos, nem tudom, szedjem-e :S

2016. febr. 19. 14:12
 2/9 anonim ***** válasza:
Csak fájdalom van? Légzési probléma, köhögés, láz nincs?
2016. febr. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Annyi az egész, hogy ahogy levegőt veszek, fáj. Meg a torkomban le van rakódva váladék (erre a doki azt mondta, amíg nem sötét színű, nem gond. Bocs, hogy részletezem :S)

De se láz, se köhögés, semmi egyéb nincs már (láz nem is volt.)

2016. febr. 19. 14:21
 4/9 anonim ***** válasza:

"Azt mondta, lehetett tüdőgyulladás, de lehet a fájdalom ízületi r"


Nem értem ha a doki nem biztos a dolgában akkor miért nem küldött tovább pl. a tüdőgondozóba . Ott egyből megmondták volna, hogy tüdőgyulladásról van e szó, vagy pedig a megfázás húzodott rá az izületekre . Illetve azt is, hogy szükséges e a gyógyszer szedése és jelen helyzetben ez az ATB e a megfelelő .

2016. febr. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Azért, mert azt mondta, mivel rtg-t úgysem csinálhatnak, felesleges továbbküldenie.
2016. febr. 19. 14:36
 6/9 anonim ***** válasza:
Erre felesleges az antibiotikum. Köptetőt szedj max, a gyógyszerész tud ajánlani olyat amit lehet. Esetleg pár napig paracetamolt, az gyulladás csökkentő, de én az antibiot kihagynam, meg nem terhesen is ebben az esetben
2016. febr. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Na igen ám, de legalább adnak egy "dobozkát", hogy köpjél már bele és bevizsgálják .
2016. febr. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Eddig se voltam megelégedve a háziorvossal, de beutaló nélkül nem sokra megyek. Mikor volt a betegség, azt mondták a gyógyszertárban, hogy semmilyen köptetőt nem ajánl terhesen.
2016. febr. 19. 14:44
 9/9 anonim ***** válasza:
Addig pedig csak izgatod magad amíg a problémád meg nem oldódik, meg nem szűnik . Kérj egy beutalót a t gondozóba, mégis csak megnyugatóbb ha egy tüdőgyógyász mondja ki a frankót, nem ? Vagy keresd fel a nőgyógyászodat és kér ki az ő véleményét is .
2016. febr. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!