Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hüvelybe való nyilalás normáli...

Hüvelybe való nyilalás normális 26 hetesen?

Figyelt kérdés

Pár napja is volt, naponta 2-3*, de most szinte percenként. 1 hét múlva megyek orvoshoz, eddig más panaszom nem volt. A baba aktívan mozog!

Köszönöm


2016. febr. 19. 17:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Vagy a baba mozgára az ami kisugárzik oda, bár fogalmam sincs létezik e ilyen, vagy pedig valami kis ferzőzés vagy valami akar ott kialakulni. Keress orvost, és próbálj minnél tisztábban létezni. Én (nevess ki) Kis és nagy dolog után is még pluszban használok babapopsitörlőt, hogy tiszta maradjak.
2016. febr. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen. Nyugi semmi baj. A baba nyom egy ideget. Elég kellemetlen.
2016. febr. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem már 17 hetesen volt ilyen, az orvos csak legyintett.
2016. febr. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, már el is múlt.

Úgy érzem, hogy a baba eléggé lent van, első terhességemnél is volt ilyen, csak arra nem emlékszem, hogy hány hetesen.

Erősebb hüvelyi folyás miatt 2 hete hagytam abba a Klion+Vagilact kezelést, azóta ilyen problémám nincs (szerintem). És kedves első, nem nevetlek ki, igazad van, fontos, hogy ne kapjunk el semmit!

2016. febr. 19. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!