Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 33hetesen hüvelybe nyilaló,...

33hetesen hüvelybe nyilaló, éles fájdalom normális?

Figyelt kérdés
Nyitva van már a méhszájam két hete, ma voltam orvosnál, változás nincs szerencsére, viszont nagyon fájt a vizsgálat, és azóta érzem ezt is. Lehet a kettőnek köze egymáshoz?
2015. jún. 3. 18:26
 1/4 anonim ***** válasza:

lehet rátágított, én is ezt kaptam a dokitól, nem tudo mi értelme..


a nyilalló érzet az meg más, olyan is volt nekem, szerintem rosszul ültem, vagy egyéb helytelen testtartás következménye lehet

2015. jún. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem nem nyílt a méhszáj, mégis éreztem ilyet. A terehesség vège felé egyre gyakrabban. Nekem ez vizsgálattól függetlenül volt.

Nem okozott amúgy semmi bajt, csak hát elég kellemetlen volt.

2015. jún. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen. Csak nekem 38 hetesen. Annyira kellemetlen volt sőt fájt,hogy mi bementünk a kórházba,hogy vizsgáljanak meg. Semmi extra nem volt. Jó CTG méhszáj 2100-as volt. Azt mondta a doki,hogy a baba feje nagyon lent van ezért éreztem ezt.
2015. jún. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát, nekem már így is C2111 az értékem, úgyhogy remélem rá nem tágított,mondjuk direkt biztos nem, mert nagyon óvatos volt, igaz nekem nagyon fájt, szegény nem győzött bocsánatot kérni. Nekem faros a drága, viszont akkor szúrt jobban bele, mikor mozgott. Minden egyes mozdulatnál belenyilalt, aztán elaludt, én meg lefeküdtem, és így most szerencsére nem érzem. Remélem nem nyíltam tovább. Majd csak 2hét múlva megyek az orvosomhoz, remélem nem lesz addig semmi gond.
2015. jún. 3. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!