Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Allergia terhesség alatt?

Allergia terhesség alatt?

Figyelt kérdés
6 hetes terhes vagyok, és tegnap kijött az allergiám, tüsszögök, folyik az orrom és a közérzetem sem 100-as ilyenkor. (ha valaki elkezdene hülyeségeket írni, hogy még nem virágzik semmi, az maradjon csendbe és olvasson utána)Volt már valaki így? És ha igen,tud valaki valami jó tanácsot, hogy mivel lehet enyhíteni, ha már gyógyszert, meg sprayt nem lehet alkalmazni?Köszi előre is.

2016. febr. 22. 12:54
 1/9 Regáti ***** válasza:
Rajtam kiütések lettek terhesen calcimusc ampullàt ittam azt lehet!vagy calcium injekció nem tudom hogy kell írni!attól semmi baja nem lesz a babának!
2016. febr. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

biztos, hogy allergia? nem lehet, hogy megfázás vagy valamilyen nyavalya ?


én mindenképp elmennék orvoshoz, ő tudja milyen gyógyszereket lehet szedni várandósan :)

2016. febr. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
semmilyen gyógyszert sem ajánlatos szedni várandósan:) de igen ez tuti allergia :)
2016. febr. 22. 13:48
 4/9 anonim ***** válasza:
ez nem igaz, meg van, hogy melyik trimeszterben mit lehet beszedni!
2016. febr. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

ha allergia biztos vagyok benne, hogy van olyan készítmény, amit ilyenkor is beszedhetsz!


mellesleg sós oldatos orrsprayt, lehet használni terhesen is!

2016. febr. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Sterymar sprayt, illetve szükség esetén Calcium pezsgőtablettát ittam.
2016. febr. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor üdv a klubban.Én is nagyon szenvedek egész évben télen nyáron..De most a terhesség jobban kihozta holnap megyek az orvoshoz mert aludni se birok.
2016. febr. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia!Valóban ilyenkor lehetőleg kerülni kell a gyógyszereket. Gyógynövény kivonatok viszont sokat segíthetnek pl a ginkgó, az aloe vera stabilizált belső géljéből készült ital, minőségi probiotikummal a bélflóra helyreállításával az immunrendszer erősítése, orrfolyásra az aloe vera mellett különféle gyógynövényeket tartalmazó aloe first.Ezekkel jó tapasztalatok vannak. Jobbulást!
2016. febr. 23. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Free Nasal orrsparyt használok, tengervizes de ha azt mondom, hogy SEMMIT nem ér, akkor sokat mondok. Majd holnap megyek az orvoshoz, és konzultálok vele. Tudom, hogy ilyen homeopátiás gyógyszereket lehet használni, kedves utolsó, írd már majd meg, hogy mit mondott neked az orvos.
2016. febr. 23. 08:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!