Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is szenved/szenvedett a...

Más is szenved/szenvedett a terhessége elején orrdugulással? Mikor lesz jobb?

Figyelt kérdés
2016. febr. 23. 12:12
 1/6 anonim ***** válasza:

igen, nekem a Nózi vált be, azt lehet dm-ben, rossmannban, gyógyszertárban is kapni.


37hkm

2016. febr. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jelen, es ahogy haladunk elore az idoben egyre durvabb :'( Kb a 30.het korul kezdodott nalam, eloszor azt hittem megfaztam, de hiaba fujtam az orrom, nem lett jobb, mert nem jott semmi, de tovabbra is be volt dugulva. Elkezdtem elhasznalni az itthon levo nasivint, amitol orakra jobb lett, volt hogy csak napi 1-2 alkalommal kellett hasznalni, volt hogy 3-4szer. Majd rhinatiol-ra valtottam, mert kezdett durvulni a helyzet, es semmi mas nem hasznalt, pedig mindent az egvilagon kiprobaltam, de semmi masra nem reagal a "dugulas" Mostmar ott tartok, hogy kb 2-3 orankent hasznalom az orrspray-t plusz hajnalban is ebredek ra, hogy fuldoklom :'( Meg csak a 35. hetet fogom tolteni. De nagyon felek mi lesz meg igy, plusz felek hogy utana meg az orrspray okozta kovetkezmenyekkel (fuggoseg)fogok kuzdeni. De a dokim azt mondta, inkabb hasznaljam, mert a gyereknek nem tesz tul jot az oxigen hiany, marpedig mivel a tudomon tapos, igy szajon at is alig tudok levegot venni :-(
2016. febr. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket. Az a baj,hogy még csak 7 hetes vagyok. Mi lesz később? :(
2016. febr. 23. 12:49
 4/6 anonim ***** válasza:
Én nedvesítettem meleg vízzel belülről. De nagyon rossz volt...Most 37 hetes vagyok, már elmúlt. Simán meg vagyok fázva, és azért dugul be :)
2016. febr. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

az elején nekem is el volt dugulva, meg folyamatosan tüsszögtem kb. 2-3 hétig, elég vicces volt :D

de elmúlt azóta még nem jött elő, szerencsére


31khm

2016. febr. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
3: egyébként most a tavasz miatt simán ki is tisztulhat. nekem pl. az orrvérzés csak addig tartott, míg hideg tél volt, aztán nyom nélkül elmúlt, pedig az is csak egy terhestünet.:)
2016. febr. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!