Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20 hets terhes vagyok. Nagyon...

20 hets terhes vagyok. Nagyon fáj a farcsontom feletti rész, de csak a jobb oldalnál. Sokszor nagyon belenyilal, éles fájdalom. Van, hogy a jobb lábamra rá se tudok állni. Ez bajt jelent? Vagy nyúlnak a csontjaim?

Figyelt kérdés
2016. jan. 31. 22:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan ez volt,volt h felkeléskor is annyira nyilalt, h nem tudtam h induljak el,sőt volt,h már úgy éreztem a fenekembe nyilalt egészen. Nekem azt mondta az orvos ez természetes mert tágul a medencém. Van,h mai napig fáj, élő jön 2-3 napra aztán elmulik,aztán megint minden elölről. Ne aggódj, ez ezzel jár. 35hkm :)
2016. febr. 1. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

nekem is akkoriban kezdett el így fájni, vettem a Brendonban egy hastartó pántot (nem az átfedő pántos típust, hanem a simát) és azóta egyáltalán soha nem fáj a derekam vagy a hátam. (bár egyébként vékony vagyok, úszás miatt sajnos elég izmos a hátam, így nyilván nekem könnyebb is vinnem a súlyt.)


34hkm

2016. febr. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!