Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a véleményetek, arról a...

Mi a véleményetek, arról a lányról aki 23 évesen 8 hónapos terhesen megy férjhez?

Figyelt kérdés
akinek kismama esküvője volt,vagy lesz annak válaszai is jöhetnek.
2016. febr. 23. 16:23
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
71%
Amúgy úgy volt hogy én is terhesen megyek férjhez, még a ruhát is megvettem, egy szépséges ekrü csipkerucit, de csúsztatunk. A párom szeretne tipikus abroncsos menyasszonyi ruhában látni-újra vékonyan...
2016. febr. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
70%

én terhesen nem mennék férjhez, kivéve ha előtte már megvolt az időpont és utána derült ki a terhesség:)


7 éve vagyunk együtt a párommal, ha eddig nem jutott eszébe, hogy megkérje a kezem, ne a gyerek miatt vegyen el feleségül + terhesen se a ruhám, se az esküvőnk nem lehet olyan, mint amilyennek megálmodtam kiskoromban!


23 éves 31 hetes kismami

2016. febr. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
25%

Ti dolgotoK! 8 hónapos akkor hány hetes körül leszel?

hát elég közel a végéhez, én félnék hogy a nagy izgalmaktól megindul a szülés.

2016. febr. 24. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
40%

1. furcsálom, hogy lánynak nevezi magát

2. nagyjából én is így mentem férjhez, csak 25 évesen, és 35. hetes voltam

3. nem bántam meg.

2016. febr. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Nekem az a velemenyem, hogy mar nem lany 23 evesen. Sok boldogsagot egyebkent, ha nekik igy jo, akkor hajra. En max a 20. hetig mennek ferjhez terhesen, mert kb addig semmi hasam nem volt.

Egy ismerosom 30 hetesen akart ferjhezmenni. Mar minden el volt rendezve, minden kesz volt, masnap lett volna az eskuvo, de a csaj hajnalban megszult.

35-36 hetes terhesen en nem vallalnam mar, de tenyleg csak az a lenyeg, hogy nekii jo e igy. Mert ha igen, akkor hajra es legyenek boldogok.

2016. nov. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Én 6 hónapos terhes voltam, volt menyecsketánc is, végére már rendesen elfáradtam :D 22 éves vagyok és most 36 hkm
2016. nov. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Én 21 évesen, 16 hetesen :) igazából egy évvel későbbre gondoltuk az esküvőt meg a babát is, de amikor kiderült hogy terhes vagyok úgy döntöttünk nem várunk mert mindenképp szerettünk volna esküvőt, és nem akartam hogy a későbbiekben valamiért mindig halogatva legyen. Meg kisgyerekkel azért más lett volna, legalábbis számomra. Szóval semmi. Sok boldogságot nekik! :)
2016. nov. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolom, hogy inkább hamarabb Jöjjön a baba , mint soha!!!! Nekünk nagyon nehezen lett babánk. Azota ugy vagyok az ilyen sztorikkal, hogy nem a baba jött korán , hanem az esküvőt tartották későn!!
2016. nov. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Én 20 éves voltam az esküvőmön és 29 hetes terhes. Szűk körű polgári és egyházi esküvő volt, utána 2 órás "délutáni ebéd". Örülök, hogy nem volt táncolós lagzi, nem kellett menyecskeruha meg ilyenek, volt indok, hogy miért ilyen kicsi és rövid az esküvő, amúgy sem akartam soha nagy bulit. :-)


Sok boldogságot!

2016. nov. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Az hogy hamarabb nem tudott férjhez menni? Ha ígyis úgyis esküvő lesz egy kapcsolat vége akkor miért kell várni míg kismama nem lesz valaki??? Sosem értettem és nem is fogom.....

Lepontozhattok, de akkor is ez a véleményem!

2018. jún. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!