Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 29 hetet kezdem +9kg van...

29 hetet kezdem +9kg van rajtam 173 cm 60 kgmal kezdtem mit gondoltok mire számíthatok a végéig?

Figyelt kérdés

Nem vizesedek jelenleg, legalábbis nem látom..

Normális egyébként ennyi gyarapodás? 20.1 volt a BMIm.



2016. febr. 24. 14:43
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

ugyanígy álltam a te terhességi korodban, én 0-s bmivel indultam, akkoriban plus 9 kg volt. azóta még plusz 2 kilót híztam. nem vizesedem egyáltalán, viszont a magzat nő, és én rendesen eszem.:)


37hkm

2016. febr. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Gratulálok! Ez valóban ideális:-)

Az enyém is szépen növekszik, remélem hozzád hasonlóan én sem hízom sokkal többet.

Lassult neked egyébként a 30-as hetekben?

2016. febr. 24. 15:05
 3/9 anonim ***** válasza:

Elso valaszolo: milyen az a nullas BMI??? Bocsi, de olyan nem letezik. ;)


Kerdezo:

Nehez ezt megmondani, de normal tempoju hizasnal szerintem egy 5 kilo meg felmehet. De lehet, hogy tobb, lehet hogy kevesebb.

A magzat novekedese miatt most fogsz temposabban hizni, ugyanakkor egyre jobban nyomhatja a gyomrodat es nem biztos, hogy az etvagyad vegig normalis marad.

Mivel normal testalkatrol inditottal, igy szerintem nem sok ez a hizas.

En 178 cm vagyok es 63 kiloval kezdtem mindket terhesseget. Az elsovel 25 kilot hiztam, az sok volt.

A masodik gyerekkel pedig csak 11 kilot. Utolag azt mondom, hogy olyan 15 kilo is nyugodtan lehetett volna, elfert volna rajtam.

A BMI-m 19,8.

2016. febr. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem kb a fele 30 után jött fel. 61 kilóval kezdtem, 31 hetesen voltam 67, 39 hetesen 72. De az utolsó hetekben is híztam, más olyankor fogyni vagy stagnálni szokott. Ezért se lehet tippelni erre.
2016. febr. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Én is kb max 16 kilót gondolok elfogadhatónak az én méreteimhez, ezt néhány oldalon is olvastam már. Az elsővel én is sokat híztam, de ott volt víz is (40fokos melegben voltam terhes és ősszel szültem).

Még ugyanennyit hízni normális esetben nem látom reálisnak, csak ha vizesedek (az elsőnél ezért híztam én is az utolsó napokig), hiszen a baba növekszik most sokat, na de nem még ugyanennyit!:-) ő jó esetben még 2-3 kgot magára szed.

2016. febr. 24. 15:58
 6/9 anonim ***** válasza:
75%

0 bmi???? He???

A bmi a testömeg és a magasság(m-ben kifejezve) négyzetének hányadosa. Ha neked 0 a bmi-d az azt jelenti,hogy vagy a magasságod 0 vagy a testtömeged...

2016. febr. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
*testtömeg
2016. febr. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mennyi volt a Bmi-je az elsőnek, de ne legyetek már ennyire kritikusak...valószínűleg elírta, nem nyomott hozzá egy 2-t,vagy 3-t az elejére

Úgy már mindjárt értékelhető, 20, vagy 30.

Mivel a kérdésed már kb. nem aktuális, csak engem érdekelt volna, mert hasonló paraméterekkel vagyok, annyi, hogy én plusz 10 kilót szedtem fel a 65 kilómra 29 hetesen, ezért én kérdezném, hogy most épp hogy állsz kedves kérdező?

2016. ápr. 7. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
35.hetet kezdem és 11-12 között vagyok
2016. ápr. 7. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!