Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vannak itt szoptatós kismamák?

Vannak itt szoptatós kismamák?

Figyelt kérdés

Sziasztok hozzátok az lenne a kérdésem hogy a második babával terhesség elején lett több tejetek?vagy elapadt?vagy ugyan annyi volt?

Gyanakszom a terhességre van egy 10hónapos kisfiam fogyóban volt a tejem most pedig hirtelen nagyon sok lett megint megnőtt a mellem csöpög a tejem meg van duzzadva a mellem kivan repezedezve ez lehet jel?v már bebeszélem magamnak?

Köszi a válaszokat!



2016. febr. 26. 12:18
 1/5 anonim ***** válasza:
8 hónapos volt a lányom, mikor terhes lettem a testvérével, nem vettem észre semmi változást a tej mennyiségében. Még három hónapig szoptattam, 11 hónaposan magától hagyta abba a lányom, azt mondják, ilyenkor megváltozik a tej íze.
2016. febr. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor már csak "direktbe"keresem a jeleket..köszi a válaszodat!:)
2016. febr. 26. 13:34
 3/5 anonim válasza:
Szia én 5 hetes terhes vagyok és van egy 17 hónapos kislányom aki még szopizik. Kb egy hete rohamosan megnőtt a tej mennyisége rendesen úgy folyik mint mikor megszültem. Viszont a mellfájdalom is olyan mint a tejbelővelésnél. Borzalmasan fáj mind a kettő. Szerintem ez váltózó és erre ne alapoz de azért egy tesztet csinálnék ha késik már.
2016. febr. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szia köszi a válaszod! Sajnos még nemkésik van még párnapom de nagyon hasznos volt a válaszod köszi még 1x!
2016. febr. 29. 15:20
 5/5 anonim válasza:
Teszteltél?
2016. márc. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!