Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kedves kismamák! Melyik...

Kedves kismamák! Melyik terhes- és szoptatós párna a legjobb? Nem tudom milyet vegyek, ha van ötlet hogy hol érdemes venni vagy rendelni szívesen fogadom a tanácsokat. Úgy hallottam van tönkölypelyvás és mikrogyöngyös, és méretben is több fajta.

Figyelt kérdés
2009. aug. 29. 17:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem mikrogyönygös van, a szopiparna.hu-n rendeltem, kisfiam 1 éves koráig azon szopizott, pihent, nagyon jól ki tudtuk használni.

27 hetes + 21 hós

2009. aug. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát én is a szopipárnáról rendeltem, mikrogyöngyöst teljesen jó, én imádom nagyon a fiam azon aluszkált kicsinek, terhesen meg most legjobb haverom, mindig épp ott támaszt ahol kell.

Viszont a barátnőm meg a teszveszen rendelt egy csajszitól 3500 ft-ért és dettó ugyanolyan jó mint az én szopipárnásom ami meg drágább volt már 2 éve is...

2009. aug. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
jaj még vmi a 17.16-os vagyok...ahonnan semmiképp nem éri meg venni az sztem az ilyen Kenguru Gold meg Brendon baba boltok mert 12 ezer meg egyéb elrugaszkodott összegeket kérnek értük, és semmivel se tudnak többet!!
2009. aug. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Sziasztok! A teszveszen, meg vaterán azért meg kell nézni, hogy mit veszel, mert ráírják a huzatra, hogy 100% pamut, aztán közbe egy vékony sz.., bolyhosodó kevertszálas anyag. Mi is a szopiparna.hun vettük, és nem ugyanaz mint a teszveszes, és ráadásul még egy év teljeskörű pénzvisszafizetési garanciát is adnak...
2011. ápr. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!