Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ikerterhesség! Honnan s...

Ikerterhesség! Honnan s mikortól tudom hogy melyik baba rúg?

Figyelt kérdés

21. hetet kezdtem ma, de foggalmam sincs hogy kell megkülönböztetni azt hogy 1 vagy 2 baba rúg.

Napi szinten csak 2 hete érzem, s még nem is olyan erősek.

Mikortól lehet megkülönböztetni, s egyáltalán megtudom majd különböztetni hogy ketten rúgkapálnak, vagy csak egy bébi? :)

Köszi



2016. febr. 26. 14:38
 1/9 Vilcsianyuja ***** válasza:
Őszintén szólva, ne várj el magadtól ilyet. Talán majd a vége felé, mikor már annyira szűken lesznek, hogy nem tudnak elmozdulni, akkor az UH-adatok alapján nagyjából már be is meg tudod határozni, melyik hol van, és kikövetkeztetheted, melyik mozog éppen. De még akkor se biztos. Én még egy gyereknél se mindig tudtam, most melyik testrésze éppen merre kalimpál.
2016. febr. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
azt tudom hogy a vége fele lehet csak megmondani melyik testrészét nyomta ki, hanem hogy momentán mindig csak egy helyen érzek rúgást, s mindenki azt kérdezi nah milyen 2 baba... hááát foggalmam sincs
2016. febr. 26. 14:47
 3/9 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy mindkettő lába egy irányban van, így ugyanott érzed.

Én egynél se tudtam pontosan behatárolni a helyzetét, még a terhesség végén sem. Néha kidudorodott valami, de hogy az sarok, térd vagy könyök volt...

2016. febr. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ezt eleg nehez eldonteni :) En csak onnan sejtettem, h melyikuk rug, h nagyjabol tudtam, hogyan helyezkednek el a hasamban. De egyebkent nem nagyon lehet ezt elkuloniteni.
2016. febr. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
kétpetéjű ikrek?
2016. febr. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
mert, ha 2 petéjű ikrek, akkor fix helyen forgolódnak, mivel külön magzatburokban vannak, és az nem mozog velük... ha az ultrahang alapján tudod melyik hol tapad meg, akkor könnyebben felismered melyik baba mozog épp :)
2016. febr. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Elvileg egypetéjüek, egy lepény egy burok :)
2016. febr. 26. 17:52
 8/9 anonim ***** válasza:
hát akkor tényleg nehéz dolgod van :)
2016. febr. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ha különböznének az ikrek,meg uh alapján meg tudod tippelni,anyai ösztönöd megsugja
2016. febr. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!