Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet baja a magzatomnak?

Lehet baja a magzatomnak?

Figyelt kérdés
37 hetes vagyok, hetente 1x takarítom tömény domestossal a fürdőszobát, mert párom nem hajlandó megcsinálni. Sajnos néha köhögök is tőle. Az ecetet próbáltam, nekem nem vált be. Nagyon nagy bajt csináltam ezzel?
2016. febr. 27. 21:54
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Kesztyűt azért mindig húztam!
2016. febr. 27. 21:58
 2/11 anonim ***** válasza:
Én 2 naponta domestosozok..nem hinném, hogy ártana, takarítani meg még is csak kell.
2016. febr. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
49%
Ha 37 hetig igy csinaltad, akkor mar tokmindegy, hogy a maradek par napban hogyan csinalod. Ha artott neki, akkor mar keso.
2016. febr. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha annyira fontos neked az a heti 1 akkor csináld, de a biztonság kedvéért nyiss közben ablakot, hogy minél kevesebbet lélegezz be, esetleg használj maszkot.
2016. febr. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
3-as ezért kár volt írnod. 4-es mindig nyitott ablaknál csinálom. Amúgy az egyik barátnőm ijesztgetett meg, eddig nem gondoltam, hogy baja lehet a babámnak tőle.
2016. febr. 27. 22:39
 6/11 A kérdező kommentje:
Most olvastam sokan a klórgáz miatt félnek tőle, de a domestosból nem lesz klórgáz, hacsak nem kevered ecettel vagy más savakkal.
2016. febr. 27. 22:43
 7/11 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz!
2016. febr. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én mondjuk cillit bang-gel takarítok, heti 1szer, de nem gondolnám hogy ettől bsja lenni. Sőt a sütőt is zsíroldóztam. Persze nyitott ablakoknál. Szerintem nem lesz gond a domestostól.
2016. febr. 28. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én is csináltam nem okozott gondot.
2016. febr. 28. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én rendszeresen domestosoztam, semmi baj nem lett. Amúgy azert mondjak hogy rossz mert fejlődesi rendellenességet okozhat (en ezt max akkor tudom elkepzelni ha egesz nap azt szagolgatná valaki) na de 37 hetesen már az egy kifejlett baba, most már nem tud rosszul fejlödni vagy hogy mondjam.. az első trimben kell inkabb vigyazni.. de nyugi semmi baj nem lesz.
2016. febr. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!