Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Júniusra kiírt kismamák hogy...

Júniusra kiírt kismamák hogy vagytok?

Figyelt kérdés

Vettetek már valamit a babának?

Nekem iszonyat derék/hátfájásom van használhatatlan vagyok, nemtudok háimunkát végezni, sétálni se.

Holnap leszek 25 hetes, Június 14.re vagyok kiírva, kislányom lesz.

Nektek fiatok vagy lányotok lesz? :) Várjátok már ?


2016. febr. 28. 09:11
 1/8 A kérdező kommentje:
Egyébként első baba.
2016. febr. 28. 09:13
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia én 27 hetes vagyok, írhatok?

2. baba, eddig pihenhettem de most költözünk, pakolás, takarítás, sztem itt fog kiderülni, h mennyire nem bírom. Eddig jól éreztem magam! :)

2016. febr. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Persze hogy írhatsz :)

Örülök ha jól érzed magad!

2016. febr. 28. 09:25
 4/8 anonim ***** válasza:

Én 29 hetes vagyok, május 14-re vagyok kiírva.

Második baba, a ruhákat már elővettem, kiválogattam, átmostam. Kb.7 hós koráig összeszedtem, ami kell (hogy ne kelljen újra pincét túrni. Kész van nagyjából minden, csomagjaim tartalmát is összeállítottam, de még szatyrokban vannak. Jól érzem magam, feküdni én nem tudok, mert el kell látni a családot. Beteg voltam 2x, de azt is lábon kellett kihordjam, mivel a férjem sokat távol van és az élet nem állhat meg, muszáj a háztartást ellátni. Kisfiam lesz újra és igen nagyon várjuk:-)

Ti hol szültök? Hogy álltok súlygyarapodással?

2016. febr. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A 27hkm vok. Cukorbetegség miatt nem zabálhatok(:D), kb 4kg-ot híztam. A költözés miatt semmi nincs kész. Kistarcsán fogok szülni.
2016. febr. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én Szolnokon fogok szülni
2016. febr. 28. 11:52
 7/8 anonim ***** válasza:
Június 9-re vagyok kiírva. Diétáznom kell, mert magas a cukrom. Egyébként jól vagyok, bár rám most jött rám az állandó sírás. Te hogy vagy? :))
2016. febr. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is fàjt a hàtam meg a derekam 2 hete.Megrendeltem a pocaktàmaszt...azóta nem fàj semmim!Szívből ajànlom.Más bajom nincsen és nem is volt eddig! 27 hetes vagyok.
2016. febr. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!