Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kiütéseim vannak, eddig is...

Kiütéseim vannak, eddig is voltak az első erősebb napfénytől, de most viszket is a bőröm?

Figyelt kérdés

Nem csak ott, ahol a kiütések vannak, szinte mindenhol.

Egyszer elkezd pl. a karom, akkor vakarom míg vörös nem lesz, próbálok nem odafigyelni, elmúlik, utána meg elkezd a derekam, majd a mellem alatt, lábam.... borzalom...

10 hetes terhes vagyok, lehet ennek valami köze hozzá? mit kezdjek vele? a dokihoz 16-án megyek csak a 12 hetes UH-ra, ott mondjam neki? Vagy mivel kenjem, veszélyes ez?


2016. febr. 28. 20:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez betegséget jelezhet, ha mindenhol viszket, úgyhogy én holnap reggel bemennék a kórházba, mert az embriót is veszélyeztetheti.
2016. febr. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
alapvetoen ha napallergia, arra nagyon jo a kalcium,.nekem is durva szokott lenni de inkabb nyaron...ha most jott neked ki az eleg durva valtozat lehet, ha ott is viszket ahol nem er a nap akkor talan nem is attol van. mindenkeppen keress fel egy borgyogyaszt a nogyogyasz nem hiszem hogy fog tudni kezdeni.vele barmit is de azert neki is mondd el
2016. febr. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszi, van otthon kalcium, iszok egyet, aztán meglátom
2016. febr. 29. 08:51
 4/9 anonim ***** válasza:
kalcium sandoz, én azt nyomtam kúra szerűen egy héten keresztül, talán reggel este egyet és szépen levitte
2016. febr. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
egyébként mosóport nem váltottál ugye?
2016. febr. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

nem, már 2-3 éve ugyanavval mosok (coccolino meg ariel szóval nem ilyen összepepecselt párszáz ft-os cuccokkal, sztem ennek stabil a minősége)


Ilyen a combom:

[link]

[link]

[link]


és az alkarom:

[link]


(a combomon a pirosság a vakarás miatt van. az apró piros pöttyök voltak eddig is mindig év elején az első melegebb napon, de csak a mellem fölött meg az arcomon, a combomon sose..)

2016. febr. 29. 17:03
 7/9 anonim ***** válasza:
annak tűnik..napallergiának. Tusfürdő: amit használsz, nincs benne bergamot véletlen?
2016. febr. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
és az nem jelent semmit, ha pl. a combomat nem érte a nap? tusfürdőt köszi, megnézem!
2016. febr. 29. 17:53
 9/9 anonim ***** válasza:

de, az azt jelenti hogy nem biztos hogy napallergia. azért kérdem a bergamotot, mert az is allergizál, nyáron én is beszívtam hogy egy bio tusfürdő amit használtam mindössze három dologból állt: e vitaminból, aloe verából és bergamotból...kiütött mint a fene..mehetett a kukába a 3000 ft-os tusfürdő. szerencsére ajándék volt.

Na, ha az sem, akkor még azt nézd meg hogy az érintett területeken nincs e a ruhádon fém gomb vagy fém cipzár. a fémallergia is ilyen. de ha a kalcium nem viszi le menj bőrgogyóhoz

2016. febr. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!