Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért vannak már most lila...

Miért vannak már most lila csikjaim? Ez normalis? Lehet valamit tenni ellene? :/

Figyelt kérdés
14hetes terhes vagyok es már kb 10hetesen lett 3 lila csik a combom felső részén.Most vettem észre, hogy azóta már a fenekemen is vannak lila csíkok pár db... Ilyen korán miert jönnek elő ennyire a csikok?:/ 3kg híztam eddig ugytudom ez normális,nem sok.. És mégis. Dm-es baby love olivas krémmel kenem magam.
2016. febr. 28. 20:45
 1/5 anonim válasza:
22%
Babaolajjal kend magad, napjában többször is: has, comb, cici tájékon.
2016. febr. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen, babaolaj! Én Johnsonost használok, eltünteti a csíkokat!

Lefekvés előtt, fürdés után.

2016. febr. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sajnos nemcsak a hízáson múlik, a hormonális változás is felelős érte. Ha hajlamos vagy rá, kb. mindegy, mivel kened, ami másnak segített, neked nem biztos, hogy fog. Tudom, hogy nehéz megbarátkozni vele, nekem az alhasam lett csúnya, de sajnos nincs mit tenni velük. :(
2016. febr. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
En 13hets vagyok,nem hiztam semmit meg,de a cicimen halványan latom a lila csíkokat 😢
2016. febr. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! Akkor kiprobálom a baba olajat remélem segít :)

Pár csík itt ott még nem is zavarna, csak attól félek ha már most van mennyi lesz a végére :/ 😱

2016. febr. 29. 12:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!