Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3ik trimeszter. Ott lent néha...

3ik trimeszter. Ott lent néha szúró fájdalom. Magzat feje lehet? 35hkm

Figyelt kérdés

Néha mikor megmozdul a pici akkor szúró fájdalmat érzek a "hüvelyben"


Nektek is volt ilyen?

Pici feje nyomhat meg valamit?



2016. márc. 4. 10:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia én 34 hetes vagyok, én is szoktam érezni, valószínűleg a baba nyomja a fejével a méhszájadat ezért van.

Én még akkor is szoktam ha leguggolok, vagy lehajlok és fel állok.

2016. márc. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is 34 hetesen éreztem, 2 hétig teljesen tönkretette az életemet, a munkával is fel kellett hagynom miatta. Éles, szúró fájdalmat éreztem random időpontokban, olyankor meg kellett állnom, a feje beékelődése volt az a szonográfus szerint. Egy ideget is nyomott.


amit ajánlanék nektek, hogy egy vizelettesztet csináltassatok, mert nekem az antibiotikum után sokkal jobb lett a helyzet, mert a hólyagom nem reagált olyan érzékenyen a magzat fejére és ütéseire.:)


Nekem azóta már elmúlt, most a szeméremcsontomat feszíti a fejével...hajrá csajok!


38hkm

2016. márc. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!