Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek hány gramm volt a...

Nektek hány gramm volt a magzat 13 hetesen?

Figyelt kérdés
2016. márc. 4. 12:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Én arra sem emlékszem, hogy egyáltalán mérték volna, vagy rajta lett volna a papíron, a mostanit sem tudom.
2016. márc. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A 18 heti UH-n mondtak először tömeget, azelőtt szerintem sehol sem nagyon szoktak.


Ezt is ha jól tudom a csöves csontok méretéből kalkulálja a gép, szóval ez sosem pontos. 18 hét előtt meg nem mérnek csöves csontokat, olyan pici. 12 hetin is csak ülőmagasságot mértek.


Lehet aztán van ahol megbecsülik hány gramm, de ilyenkor még sok értelme nincs, hisz jó ha 10 deka van, vagy annyi se.

2016. márc. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdezem, mert igaz a papírra nem volt ráírva de vizsgálat közben, miközben megállapította, hogy hány hetes rögtön utána mondta, hogy 72gramm... ami nagyon sok még 13 hetesen. Kicsit most ráparáztam, hogy van valami baja, vagy fogalmam sincs mi 72 grammos ez akkor nem tűnt fel csak a videón hallottam meg, azóta többször végighallgattam és tuti hogy 72grammot mond.
2016. márc. 4. 14:26
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia :)

En 12+5 hetes voltam mikor utoljára voltam, de nekem sem mondtak semmit , h hány gramm :(

2016. márc. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem sok, nekem is pont 72 grammot mondott a doki 12+5 napon, es a gep amugy a babat a meretek alapjan 13+3-nak irta ki. Amiatt, hogy nagyobb a baba egy picit, miert kellene parazni? En max. a forditottja miatt paraznek...
2016. márc. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nekem is a méretek alapján 13+2 naposnak ítélte, és tegnap voltam tehát akkor voltam 12+6 napos. Hát jó, akkor egy kicsit megnyugodtam.
2016. márc. 4. 14:48
 7/7 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, nekem ezekre a meretekre azt mondta a doki, hogy minden a legnagyobb rendben! :)
2016. márc. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!