Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor jelentkeznek a terhesseg...

Mikor jelentkeznek a terhesseg elso tunetek?

Figyelt kérdés
meg 5nap van a verzesig,de mar kezdenek tuneteim lenni (ez nalam szokatlan) amik remelem ,hogy ezek miatt van es nem a terhesseg miatt...a parommal ezelott 8nappal voltunk egyutt (csak ez az egyetlen lehetseges idopont,amikor megtortenhetett a megtermekenyites)...gondolom,ilyen hamar meg nm jelentkeznek tunetek,de valahogy megis mashogy erzem magam,mint mensi elott,mashogy faj a hasam stb...
2016. márc. 5. 10:29
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekem az első tünet 6 hetesen jelentkezett, ez megmaradt a 15. hétig. Erős fáradtság, álmosság. Ezen kívül szintén 6. hét körül jelentkezett a mellfájdalom. Ez a kismama melltartó hordásával (külön éjjelre is van) elmúlt. Ha nem veszem fel, ismét fájdogál.

Egészen a 13. hétig szerencsés voltam, semmi más tünetem nem volt. Érdekes, hogy nekem a tünetek utána jöttek csak. A hányinger, hányás is, illetve utána kezdtem el érezni a szalagok nyúlását is.

2016. márc. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
S szerinted mennyi az eselye h nalam ezek a terhesseg jelei legyenek (parommal vedekeztunk is)?
2016. márc. 5. 11:00
 3/9 anonim ***** válasza:
A terhesség tünetei nem jellemző, hogy az esedékes menstruáció előtt 5 nappal jelentkezzenek. Legelőbb a kimaradás napja körül, de többnyire az után jelentkezik, hogy már javában késik. Nekem már javában késett néhány napja, mikor az első tüneteket tapasztaltam. A 10. napon teszteltem, de akkor már 3-4 napja biztos tapasztaltam szédülést, elgyengülést, majd a 6.-7. hét után némi émelygést.
2016. márc. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen,kicsit megnyugtattal...remelem csak bebeszelem magamnak es valojaban nm tortent semmi...:(
2016. márc. 5. 11:41
 5/9 anonim ***** válasza:
a terhsségem végégn némi gyomorsav jött néha vissza de kb ennyi is volt
2016. márc. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Utolsó! Mázlista vagy! Én az 5. Héttől a 12-14hétig hánytam! Aztán derékfájás kínzott, majd fejfájás, utána magas pulzus, most a 19. Hétbe lépve érzem azt hogy hurrá terhes vagyok és nem beteg 😊. A mensi előtt 2 nappal nem tudtam meginni a kvm reggel, kb a 10. Dpotól szurkált a hasam, puffadt voltam, és ha kinyitottam a hűtőt elkapott a hányinger! Tudom a nagykönyv szerint csak a 6. Héttől jönnek a rosszullétek, de nekem hamarabb jöttek.
2016. márc. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

1. válaszoló vagyok.

Egyébként azt írtad, hogy a pároddal 8 napja voltatok együtt. Még nem lehetnek terhességi tüneteid, hiszen ha besikerült volna a baba, még csak a beágyazódásnál tartanál.

Egyébként pont a peteérés környékén voltatok együtt, már ha középidőben van a peteérésed. Úgyhogy ha nem védekeztetek, akkor lehetséges a terhesség.

2016. márc. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hat a 12.napon, szoval igen ,elegge kozel...amugy vedekeztunk,es nm ereztem semmi kulonlegeset (arra ertve h elszakadt volna a gumi)...csak ilyen meg nem volt nalam es azert ijedtem meg egy kicsit...meg nem fajt igy a hasam eddig (szuro erzesek) s tegnap fel is volt puffadva a hasam,ezen kivul a mellem is megduzzadt (remelem h csak menstruacios elojelek)
2016. márc. 5. 14:01
 9/9 anonim ***** válasza:
Első tünet az volt,hogy görcsölt a hasam,de nem jött meg,néha megszédültem. Aztán 5.héten indult a mellfájdalom,fáradtság,7.héten pedig a hányinger,hányás.
2016. márc. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!