Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhesség tünetei mennyi...

A terhesség tünetei mennyi idő után jelentkeznek elsőnek? És mik az első tünetek?

Figyelt kérdés

2015. jan. 13. 18:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Első babánál a 6ik héten kezdődött a hányinger ez a 8ik hétig tartott,és csak reggel jelentkezett, második babánál nemvárt előtt görcsölgettem (6ik héten elvetéltem),harmadik babánál nemvárt előtt görcsölgettem (amúgy nem szoktam így sejtettem,hogy sikerült a baba) ,6ik héten kezdődött a hányinger (egésznapos) és ez eltartott a 18ik hétig.
2015. jan. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem 6 hetesen volt az első igazi tünet a hányás :D de az ingerlekenyseg , es a fáradság is első tünetek köze tartozik csak ebből nem egyértelmű hogy terhes vagy :) lehet még szag érzékenység, mell feszülés / érzékenység, meg is nőhet meg meg is fog kesobb , illetve barnás lesz a bimbo udvar :) , has feszülés , szédülés , gyakori pisil eső inger :)
2015. jan. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Első gyereknél 8. héten kezdődött rosszullét, de a 6. héttől ingáztam pisilni éjjel.

Másodiknál kb. a 7. héttől a rosszullét, de ugyan így az éjjeli ingázás már korábban beindult.

Nálam ezért kb. az 5-6 héttől az éjszakai 3x pisilés az első jel azt hiszem. Minden más, hasszurka, hányinger, szagundor, kajaundor, falánkság stb. inkább 8hét+

2015. jan. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A tünetek mindenkinél mások és más időben jelentkeznek és van akinek az az egyetlen tünete, hogy nem jön meg a menstruációja.

Ha kimarad a menstruációd tesztelj, mert tünetek keresgélése alapján nem fogod megtudni hogy terhes vagy e.

2015. jan. 14. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!